Zespół zarządzający
Bartosz

Bartosz Witak

Senior Vice President, General Manager, CEE and Israel

Bartosz Witak na czele regionu CEE & Israel. Z Viacom związany jest od ponad 10 lat. W tym czasie pełnił funkcję między innymi dyrektora finansowego MTV Networks Polska. Później, jako VP, Business Operations odpowiedzialny był za rozwój biznesu VIMN w Polsce, na Ukrainie i w krajach bałtyckich. Od kilku lat Bartosz Witak z sukcesem prowadzi region CEE & Israel i rozwija biznes VIMN w 15 krajach.

Dariusz

Dariusz Janczewski

Vice President, Strategic Operations CEE and General Manager Poland

Dariusz Janczewski nadzoruje rozwój funkcji strategicznych i operacyjnych regionu CEE oraz odpowiada za rozwój współpracy z partnerami komercyjnymi i nadzoruje całość działań biznesowych VIMN w Polsce. W swojej nowej funkcji Dariusz Janczewski raportuje bezpośrednio do Bartosza Witaka.

Daniel

Daniel Reszka

Vice President, Youth & Emerging Brands CEE

Daniel Reszka jest odpowiedzialny za tworzenie i wdrażanie strategii rozwoju oraz zarządzanie programowe dla marek młodzieżowych i rozwijających się. Daniel jest również odpowiedzialny za produkcje lokalne, relacje z artystami, przygotowanie wersji językowych, media społecznościowe, komunikację oraz badania konsumenckie i analitykę dla wszystkich marek VIMN z krajów regionu CEE & Israel. W swojej nowej roli Daniel Reszka podlega Bartoszowi Witakowi, SVP GM CEE.

src="http://images.mtvnn.com//original"

Magdalena

Magdalena Zdunikowska

Director, Kids & Family Brands CEE

Magdalena Zdunikowska jest odpowiedzialna za strategiczne rozwiązania marketingowe dla wszystkich marek w krajach regionu CEE & Israel oraz za strategię programową marki Nickelodeon w tym regionie.