Zespół zarządzający
Bartosz

Bartosz Witak

Senior Vice President, General Manager, CEE and Israel

Bartosz Witak na czele regionu CEE & Israel. Z Viacom związany jest od ponad 10 lat. W tym czasie pełnił funkcję między innymi dyrektora finansowego MTV Networks Polska. Później, jako VP, Business Operations odpowiedzialny był za rozwój biznesu VIMN w Polsce, na Ukrainie i w krajach bałtyckich. Od kilku lat Bartosz Witak z sukcesem prowadzi region CEE & Israel i rozwija biznes VIMN w 15 krajach.

Dariusz

Dariusz Janczewski

Vice President, Strategic Operations CEE and General Manager Poland

Dariusz Janczewski nadzoruje rozwój funkcji strategicznych i operacyjnych regionu CEE oraz odpowiada za rozwój współpracy z partnerami komercyjnymi i nadzoruje całość działań biznesowych VIMN w Polsce. W swojej nowej funkcji Dariusz Janczewski raportuje bezpośrednio do Bartosza Witaka.

Daniel

Daniel Reszka

Vice President, Youth & Emerging Brands CEE

Daniel Reszka jest odpowiedzialny za tworzenie i wdrażanie strategii rozwoju oraz zarządzanie programowe dla marek dziecięcych, młodzieżowych i rozwijających się w krajach regionu CEE & Israel oraz Comedy Central w Polsce. Daniel jest również odpowiedzialny za produkcje lokalne, relacje z artystami, przygotowanie wersji językowych, media cyfrowe oraz strategiczne rozwiązania marketingowe i komunikacyjne dla wszystkich marek VIMN z krajów regionu CEE & Israel. W swojej roli Daniel Reszka podlega Bartoszowi Witakowi, SVP GM CEE.

src="http://images.mtvnn.com//original"

src="http://images.mtvnn.com//original"