25. październik 2016
EX NA PLAŻY POLSKA: ZNAMY UCZESTNIKÓW NOWEGO PROGRAMU MTV!

EX NA PLAŻY POLSKA: ZNAMY UCZESTNIKÓW NOWEGO PROGRAMU MTV!

Już 7 listopada o 23:00 premiera polskiej edycji popularnego formatu MTV! Stacja ujawniła właśnie uczestników „Ex na Plaży Polska”. Na rajskiej plaży wraz z gwiazdą „Warsaw Shore”, Wojtkiem, odpoczywać będą cztery piękne dziewczyny i trzech dobrze zbudowa

Do programu zaproszonych zostało ośmioro singli, którzy otrzymali szansę przeżycia wymarzonych wakacji. Nie znają się, ale liczą, że wspólny pobyt na rajskiej wyspie upłynie im na imprezowaniu, a może nawiąże się jakiś romans… Niespodziewanie jednak wyjazd zakłóci pojawienie się byłych partnerów, którzy jeden po drugim będą wyłaniać się z morza. Niektórzy z nich będą chcieli odzyskać ukochanych, inni zjawią się z zupełnie innymi intencjami.

Stacja ujawniła właśnie uczestników programu. Na wakacje życia wyjadą:

Wojtek – uczestnik hitowego „Warsaw Shore”, brał udział we wszystkich dotychczasowych edycjach programu. Słynie z poczucia humoru i zamiłowania do sportów ekstremalnych. Cieszy się dużym powodzeniem u kobiet, na koncie ma m. in. romans z koleżanką z programu, Małą Anią.

Asia – blondwłosa absolwentka zarządzania. Pracuje jako modelka i fotomodelka. Lubi się dobrze bawić, ale zawsze „na poziomie”. Ma za sobą długi poważny związek, teraz chce poszaleć. Lubi flirtować i chodzić na randki. Słynie z ciętego języka.

Adam – pewny siebie tancerz erotyczny, którego ulubionym hobby jest zdobywanie kobiet. Zdarza mu się kręcić z kilkoma jednocześnie. Lubi niewysokie, konkretne i dominujące dziewczyny.

Jola – szalona, żądna przygód, spragniona życia na pełnych obrotach i upojnego seksu. W głębi serca marzy stałym związku, obawia się jednak, że nie ma faceta, który byłby w stanie ją poskromić.

Michał – przystojniak z małej przygranicznej miejscowości. Jest ciekawy „wielkiego świata”. Lubi grać w siatkówkę i słuchać disco polo. Podobają mu się wysokie dziewczyny.

Sandra – artystyczna dusza, uczennica liceum plastycznego. Na co dzień grzeczna dziewczynka, ale kiedy imprezuje zdarza jej się o tym zapomnieć. Wstydzi się jednego ze swoich związków.

Dawid – miłośnik MMA, tatuaży i pięknych kobiet. Ma za sobą czteroletni związek. Planował już ślub i dzieci, ale wciągnęło go imprezowe życie. Teraz, jako wyzwolony singiel stawia na przelotne romanse, zawsze jednak rozstaje się z dziewczynami w przyjaźni.

Marta – wygadana, bezpośrednia i zadziorna tancerka. Jej znajomi twierdzą, że nie ma szczęścia w miłości i zawsze trafia na nieodpowiednich facetów. Uwielbia szaleć i poznawać nowych ludzi, ale jest też gotowa by się zakochać.

Premiera: 7 listopada, poniedziałek, godz. 23:00
Emisja: poniedziałki, godz. 23:00