20. październik 2016
ONERUPUBLIC WYSTĄPI NA MTV EMA 2016!

ONERUPUBLIC WYSTĄPI NA MTV EMA 2016!

Rockowa grupa OneRepublic wystąpi podczas MTV EMA 2016 w Rotterdamie. Zespół dołączył do Bruno Marsa, Shawna Mendesa, DNCE, Lukas Graham and Zary Larsson, którzy również pojawią się na scenie w Ahoy Rotterdam w niedzielę 6 listopada o 21:00.

Po podróży po całym świecie, podczas której powstał czwarty album zespołu, „Oh My My”, w listopadzie OneRepublic pojawi się w Rotterdamie, by po raz pierwszy zagrać na scenie MTV EMA. Twórcy hitu "Apologize" mają na koncie nominacje EMA w kategorii „Nowy Wykonawca” w 2008 roku. W tym roku mają szansę na statuetkę w kategorii „Najlepszy Wykonawca w Serii World Stage" za ich zeszłoroczny występ na MTV Evolution 2016 w Mediolanie. OneRepublic na czele z Ryanem Tedderem - nagrodzonym Grammy kompozytorem i producentem, który pracował z takimi artystami, jak Taylor Swift, Adele, Beyonce, U2, Ellie Goulding, czy Maroon 5– nagrywa hit za hitem. Tak jest również w przypadku krążka „Oh My My”. W ciągu dwóch lat poprzedzających wydanie płyty zespół koncertował w 154 miastach w 26 krajach.

OneRepublic zadebiutował płytą „Dreaming Out Loud” w 2007 roku. Album zawierał hit „Apologize”, który popił rekordy sprzedaży i otrzymał nominację do nagrody Grammy. Drugi album zespołu, wydany w 2009 roku „Waking up”, promowały trzy single: „All the Right Moves”, „Secrets” i „Good Life”. Trzeci studyjny album OneRepublic „Native”, ukazał się w marcu 2015 roku i zadebiutował na 4 miejscu listy Billboard Top 200. Krążek sprzedał się w pięciu milionach egzemplarzy na całym świecie.

Głosowanie w MTV EMA 2016 będzie trwać do 5 listopada, do godziny 23:59 czasu polskiego. Głosować można na stronie mtvema.com! Oficjalnymi sponsorami MTV EMA 2016 są słuchawki Evos oraz zegarki AM:PM