13. wrzesień 2016
SPEJSON, WOJTAS I WALO WRACAJĄ DO COMEDY CENTRAL!

SPEJSON, WOJTAS I WALO WRACAJĄ DO COMEDY CENTRAL!

Nie mogliście się doczekać ich powrotu? Już od 18 września na antenie Comedy Central nowe przygody trzech kumpli z Grochowa. Drugi sezon „Blok Ekipy” w każdą niedzielę o 22:00.

Internetowy fenomen i jedna z najpopularniejszych polskich animacji ostatnich lat. Tworzona przez Bartosza Walaszka „Blok Ekipa” wraca na antenę Comedy Central. W drugim sezonie zobaczymy kolejne przygody trzech kumpli z warszawskiego Grochowa: właściciela pomarańczowego „Szerszenia” (poloneza) Wojtasa, umięśnionego vlogera Spejsona i Wala – blokowego filozofa. Wiodą pełne przygód życie na jednym z warszawskich blokowisk mierząc się każdego dnia ze znanymi nam wszystkim problemami: jak przechytrzyć rosyjską mafię, wbić się na imprezę, czy załatwić sobie pracę pięścią. Równocześnie w dowcipny i charakterystyczny dla siebie sposób komentują otaczającą nas rzeczywistość.

„Blok Ekipa” to kultowa animacja autorstwa Bartosza Walaszka, twórcy trylogii filmowej „Wściekłe pięści Węża” oraz popularnych seriali animowanych dla dorosłych. Każda z produkcji Bartosza Walaszka stanowi celną satyrę na współczesność i bije rekordy popularności w internecie.

Drugi sezon „Blok Ekipy” emitowany będzie w ramach specjalnego niedzielnego bloku „Kawalerskie Wieczory”, w skład którego wchodzą także takie produkcje, jak „Niemożliwe.PL” i 20 sezon „Miasteczka South Park”..

KAWALERSKIE WIECZORY W COMEDY CENTRAL

Niemożliwe.PL
Emisja: niedziele, godz. 21:30

Blok Ekipa sezon 2
Premiera: niedziela, 18 września, godz. 22:00
Emisja: niedziele, godz. 22:00

South Park sezon 20
Emisja: niedziele, godz. 22:30

Tosh.0
Emisja: niedziele, godz. 23:00