19. sierpień 2016
JESIEŃ PEŁNA PREMIER NA ANTENIE COMEDY CENTRAL!

JESIEŃ PEŁNA PREMIER NA ANTENIE COMEDY CENTRAL!

Już we wrześniu widzowie stacji będą mogli oglądać kolejne sezony kultowych animacji dla dorosłych: „Miasteczka South Park” i „Blok Ekipy”. Z kolei w październiku wystartuje nowy sezon ulubionego serialu wszystkich geeków – „Teorii Wielkiego Podryw".

Już 15 września na antenie Comedy Central premiera dwudziestego już sezonu najpopularniejszej animacji dla dorosłych, „Miasteczka South Park”. W serialu, jak zawsze, nie zabraknie drażliwych tematów jak religia, polityka, czy mniejszości. Twórcy we właściwy sobie sposób skomentują bieżące wydarzenia ze świata, nie oszczędzając nikogo.

Z kolei od 18 września na antenę powróci internetowy fenomen z naszego lokalnego podwórka. W drugim sezonie „Blok Ekipy” zobaczymy kolejne przygody trzech kumpli z warszawskiego Grochowa: Spejsona, Wojtasa i Wala. Dla wszystkich fanów serialu stacja przygotowała wyjątkowy przedpremierowy pokaz 3 odcinków stworzonych specjalnie dla Comedy Central, który odbędzie się 28 sierpnia w ramach Międzynarodowego Festiwalu Seriali SERIALIS w Katowicach.

Nieco dłużej poczekać będą musieli fani „Teorii Wielkiego Podrywu”- dziesiąty sezon zadebiutuje w Comedy Central 19 października. Jednak cierpliwość się opłaci. W nowych odcinkach szykuje się wiele niespodzianek: poznamy m. in. brata i mamę Penny (w tej roli znana z serialu „8 Prostych Zasad” Katey Sagal) oraz ojca Leonarda.

Miasteczko South Park sezon 20
Premiera: czwartek, 15 września, godz. 23:25
Emisja: czwartki, godz. 23:25

Blok Ekipa sezon 2
Premiera: niedziela, 18 września, godz. 22:00
Emisja: niedziele, godz. 22:00

Teoria Wielkiego Podrywu sezon 10
Premiera: środa, 19 października, godz. 21:30
Emisja: środy, godz. 21:30