11. październik 2016
BRUNO MARS WRACA NA SCENĘ MTV EMA!

BRUNO MARS WRACA NA SCENĘ MTV EMA!

Podczas tegorocznej gali w Rotterdamie Bruno Mars, trzykrotny laureat EMA, po raz pierwszy na żywo wykona swój najnowszy singiel „24K Magic”. Ostatni raz, z utworem „Gorilla”, Bruno Mars pojawił się na gali MTV EMA w 2013 r. w Amsterdamie.

MTV EMA 2016 będzie emitowane na żywo prosto z hali Ahoy Rotterdam w Rotterdamie w niedzielę, 6 listopada o godzinie 21:00!

„24K Magic” to pierwszy singiel z trzeciego studyjnego albumu Bruno Marsa, noszącego ten sam tytuł. Premiera utworu odbyła się 7 października, przeddzień urodzin wokalisty. Album „24K Magic” ukaże się na rynku 18 listopada.

Bruno Mars jest niekwestionowanym królem muzyki pop, wielokrotnym zdobywcą prestiżowych nagród, a jego utwory są znane na całym świecie. Ten ceniony przez krytyków piosenkarz, autor tekstów, producent i muzyk sprzedał ponad 170 milionów singli na całym świecie, co czyni go jednym z najlepiej sprzedających się artystów wszechczasów. Jego ostatni hit, „Uptown Funk”, zdominował listy przebojów. Utrzymał się na Billboard Hot 100 najdłużej ze wszystkich singli z 2010 roku. "Uptown Funk" zgarnął 3 nagrody Grammy, w tym prestiżową „Record of the Year”. Hitem był również klip do piosenki, nominowany w pięciu kategoriach MTV Video Music Awards w 2015 roku, zdobył nagrodę dla „Best Male Video”. W lutym Bruno Mars powrócił na scenę w przerwie meczu Super Bowl i wystąpił obok Beyonce i Coldplay podczas Super Bowl 50 Halftime Show. W 2014 roku Bruno Mars zapisał się w historii NFL występem podczas drugiego najchętniej oglądanego Super Bowl 50 Halftime Show, który odnotował rekordową oglądalność ponad 115.300.000 widzów. Według Billboard, Bruno Mars zdobył swoje pierwsze pięć pierwszych miejsc na "Hot 100" szybciej niż jakikolwiek artysta płci męskiej od czasów Elvisa Presleya.
Ostatni album Bruno Mars wydał w 2012 roku, wiec tym bardziej nie możemy się doczekać jego występu podczas gali MTV EMA 2016!
ZDJĘCIA Bruno Mars Image (hi-res, downloadable)

VIDEO EMA Promo Video – Bruno Mars performing at 2016 MTV EMAs (hi-res, downloadable)

GIFY Animated GIFS from „24K Magic” Music Video

Głosowanie w MTV EMA 2016 będzie trwać do 5 listopada, do godziny 23:59 czasu polskiego. Głosować można na stronie mtvema.com! Oficjalnymi sponsorami MTV EMA 2016 są słuchawki Evos oraz zegarki AM:PM.
O MTV EMA 2016
Rozdanie nagród MTV EMA 2016, sponsorowane przez słuchawki Evos i zegarki AM:PM, będzie transmitowane na żywo na całym świecie w niedzielę 6 listopada o godzinie 21:00 czasu polskiego z hali Ahoy Rotterdam w Rotterdamie, we współpracy z Ahoy Rotterdam, Rotterdam Festivals, Rotterdam Partners and Rotterdam Make It Happen. MTV EMA to jedno z największych wydarzeń muzycznych na świecie, gromadzące co roku największych artystów z całego świata i łączące fanów muzyki poprzez światową sieć ponad 60 kanałów i 300 platform multimedialnych. Najnowsze informacje można otrzymywać śledząc @MTVEMA na Facebooku, Twitterze, Instagramie i Vine – można również komentować bieżące wydarzenia, używając hashtagu #MTVEMA. Fani mogą również uczestniczyć w kampanii MTV EMA 2016 poprzez MTV Bump. Producentami wykonawczymi MTV EMA 2015 są Bruce Gilmer i Richard Godfrey. Najnowsze wiadomości i informacji prasowych znaleźć można na press.mtvema.com