30. sierpień 2016
NIEMOŻLIWE PL JUŻ OD 11 WRZEŚNIA NA ANTENIE MTV

NIEMOŻLIWE PL JUŻ OD 11 WRZEŚNIA NA ANTENIE MTV

To będzie jedna z najgorętszych premier tej jesieni! Już we wrześniu wystartuje polska wersja popularnego show „Ridiculousness” - „Niemożliwe PL”. W roli gospodarzy programu zobaczymy Wojtka „Łozo” Łozowskiego, Tomka Torresa i Paulę Tumalę.

Stacja MTV ogłosiła datę premiery kolejnej lokalnej produkcji. Od 11 września w każdą niedzielę o 22:30 emitowany będzie program „Niemożliwe PL”, w którym prezentowane będą najciekawsze, najśmieszniejsze, najbardziej szokujące filmiki z intrenetu. „Niemożliwe PL” poprowadzi Wojtek „Łozo” Łozowski, wokalista popularnego zespołu Afromental, dawniej prezenter MTV. W roli współgospodarzy wystąpią: fotomodelka Paula Tumala oraz Tomek Torres, perkusista grupy Afromental. Zdjęcia do programu realizowane były wiosną w Madrycie.

Pierwowzór „Niemożliwe PL”, który prowadzi Rob Dyrdek, wraz ze Sterlingiem “Steelo” Brimem i Chanel „West Coast”, to jeden z najlepiej oglądanych oraz najbardziej angażujących w social media programów MTV. Show wystartował w 2011 roku na antenie amerykańskiego MTV. Do tej pory powstało 7 sezonów.

Premiera: 11 września, niedziela, 22:30
Emisja: niedziele, 22:30