29. sierpień 2016
DAJ SOBIE SZANSĘ – ZAŚPIEWAJ I ROZPOCZNIJ MIĘDZYNARODOWĄ KARIERĘ Z MTV!

DAJ SOBIE SZANSĘ – ZAŚPIEWAJ I ROZPOCZNIJ MIĘDZYNARODOWĄ KARIERĘ Z MTV!

Od Justina Biebera po Shawna Mendesa - covery pomogły wielu wykonawcom w muzycznej karierze. Stacja MTV ogłosiła konkurs, w którym Ty też możesz wziąć udział. Nagraj cover i zabłyśnij na międzynarodowej arenie!

MTV od zawsze wspierało młodych artystów, w DNA marki wpisane jest promowanie dobrej muzyki. Jak widać stacja nie zwalnia tempa przygotowując kolejną propozycję dla swoich widzów. Konkurs “Cover Miesiąca” skierowany jest do fanów stacji z całego świata i daje niepowtarzalną możliwość zaistnienia na antenie MTV. Uczestnik konkursu, który zostanie wybrany przez profesjonalne jury i ogłoszony „Zwycięzcą Roku”, otrzyma możliwość współpracy ze stacją. Pierwszym wyzwaniem dla utalentowanych widzów kanału MTV jest wykonawca Mike Posner i jego utwór ‘I Took a Pill in Ibiza’.
„Bardzo podoba mi się idea wspierania młodych talentów, dlatego postanowiłem rzucić wyzwanie uczestnikom konkursu i zaproponować nagranie coveru do mojego kawałku ‘I Took a Pill in Ibiza’. Będę miał przyjemność wybrania najlepszego wykonania i ogłoszenia zwycięzcy na platformie MTV. Nie mogę się doczekać efektów Waszej pracy.”- powiedział Mike Posner.
Jak wziąć udział w konkursie? Zadanie jest proste – nagraj cover piosenki miesiąca wybranej przez MTV, wrzuć na youtube’a oraz na platformę coverofthemonth.MTV.com i zaskocz międzynarodową publiczność oraz jury. Zwycięzca miesiąca otrzyma trofeum, spot na antenie oraz będzie promowany na platformach MTV.
Wśród kanałów muzycznych MTV jest najbardziej znaną oraz zakorzenioną w muzyce stacją telewizyjną na całym świecie. Bardzo ważnym aspektem działania kanału jest wspieranie młodych talentów. Daj sobie szansę na przeżycie niezwykłej przygody i weź udział w konkursie ”Cover Miesiąca”!