11. sierpień 2016
Szósty sezon „Warsaw Shore – Summer Camp 2” już od 28 sierpnia na antenie MTV Polska

Szósty sezon „Warsaw Shore – Summer Camp 2” już od 28 sierpnia na antenie MTV Polska

Już 28 sierpnia br. o 23:00 MTV Polska wyemituje premierowy odcinek najnowszego, szóstego już sezonu „Warsaw Shore”. Ekipa z Warszawy ponownie wyrusza na podbój wybrzeża, tym razem w nowym składzie – do Ekipy dołączą Ola i Piotr.

Jesienią stacja MTV Polska przygotowała dla swoich widzów potężną dawkę emocji. Już pod koniec lata, 28 sierpnia na antenie MTV zadebiutuje najnowszy sezon wakacyjnej odsłony hitowego reality-show, czyli „Warsaw Shore - Summer Camp 2”. Tym razem program realizowany był w Mielnie. Na widzów, jak zawsze, czeka mnóstwo szalonych imprez, płomiennych romansów i burzliwych kłótni. W tym sezonie do Ekipy dołączą przebojowa Ola i pogromca niewieścich serc, Piotr.
Premierowe odcinki zostaną wyemitowane na MTV Polska w każdą niedzielę o 23:00, chwile później będą dostępne na platformie player.pl oraz dla subskrybentów MTV Play.

Poprzednia letnia edycja „Warsaw Shore” cieszyła się dużą popularnością. Odcinki premierowe „Summer Camp” śledziło średnio ponad 95 tys. dorosłych widzów z grupy komercyjnej (SHR 2,5%), a udział stacji w tym czasie w grupie młodzieżowej osiągnął aż 3,8! Program stale elektryzuje również internautów. Fanpage programu skupia już prawie 525 tysięcy fanów, a profil na instagramie – 96 tysięcy followersów. Nie słabnie również popularność kont poszczególnych uczestników, przy czym najpopularniejsze konto Małej Ani ma już ponad 446 tysięcy fanów. Konto MTV Polska na Twitterze (982,2 tys. obserwujących) jest jednym z najbardziej angażujących profili w Polsce.