04. lipiec 2016
RUSZYŁY ZDJĘCIA DO „WARSAW SHORE-SUMMER CAMP 2”

RUSZYŁY ZDJĘCIA DO „WARSAW SHORE-SUMMER CAMP 2”

W jednej z największych nadbałtyckich imprezowni, Mielnie, ruszyły zdjęcia do drugiej edycji specjalnego letniego sezonu „Warsaw Shore - Summer Camp”. W tym czasie na antenie MTV emitowany będzie specjalny program „Cała prawda o Warsaw Shore”.

Ta wiadomość na pewno ucieszy wszystkich fanów „Warsaw Shore”. Najpopularniejsi polscy imprezowicze wrócili nad Bałtyk, by rozkręcić najlepsze imprezy tego lata. Jeżeli chcecie na własnej skórze przekonać się, co to znaczy dobra zabawa w stylu „Warsaw Shore”, obierzcie kierunek na Mielno.

Na wspólne ekipowe wakacje nie wybrali się jednak wszyscy uczestnicy poprzedniego sezonu. Ewelina, która wróciła do programu po nieobecności w pierwszej odsłonie „Summer Camp” postanowiła, że nie weźmie udziału także w tej edycji. W programie nie zobaczymy również Piotra i Pawła, którzy dołączyli do Ekipy w czasie wizyty we Wrocławiu.
W tym sezonie na pewno pojawią się: Mała Ania, Damian, Klaudia, Jakub, Magda i Wojtek. Niebawem okaże się, czy do szóstki najwytrwalszych Ekipowiczów dołączy ktoś jeszcze...

Zdjęcia do „Warsaw Shore – Summer Camp 2” potrwają do 13 lipca. Stacja nie podaje jeszcze daty premiery nowego sezonu, jednak dla wiernych fanów przygotowała niespodziankę. W wakacyjne niedziele o 23:00 emitowany będzie spinn-of programu „Cała prawda o Warsaw Shore”, w którym uczestnicy show wspominać będą najlepsze momenty dotychczasowych edycji.