21. czerwiec 2016
CLEAN BANDIT OTWORZY 10. EDYCJĘ FESTIWALU  ISLE OF MALTA!

CLEAN BANDIT OTWORZY 10. EDYCJĘ FESTIWALU ISLE OF MALTA!

Znamy już wszystkich wykonawców Isle of Malta MTV, który odbędzie się 28 czerwca.

Zespół Clean Bandit oficjalnie pojawi się na corocznym, letnim festiwalu MTV. Muzycy dołączą do listy światowej sławy artystów, by wraz z Stevem Aokim, Wiz Khalifą oraz Jess Glynne zawładnąć sceną na Il-Fosos Square, podczas 10. rocznicy festiwalu Isle of Malta MTV.

„Dorastaliśmy godzinami oglądając MTV. Dla nas to wielki zaszczyt, że możemy wziąć udział w Isle of Malta! Ostatnio nie graliśmy koncertów ze względu na nasz nowy album. Pierwszy utwór pojawił się tydzień temu, dlatego tak się cieszymy, że będziemy mogli zaprezentować nowe kawałki specjalnie dla Was podczas festiwalu” – skomentował Clean Bandit.

Clean Bandit ma na swoim koncie bogatą listę hitów, w tym przebój “ Rather Be” z udziałem Jess Glynne, który w 2015 roku zdobył nagrodę Grammy. Utwór sprzedał się na całym świecie w 10 milionach egzemplarzy, zgarniając ponad 400 milionów odtworzeni na YouTube. Ich debiutancki album „New Eyes” był numerem 3 w Wielkiej Brytanii. Cały zespół, czyli Jack Patterson, Luke Patterson, Grace Chatto oraz Neil Amin Smith łącznie sprzedali ponad 12 milionów singli oraz ponad 1,5 miliona albumów na całym świecie. Clean Bandit przy współpracy z Louisą Johnson wydali właśnie najnowszy singiel „Tears”.

Na festiwalu pojawi się także maltański zespół rockowy Airport Impressions, który zgarnia pozytywne opinie w świecie muzyki i jest na dobrej drodze aby podbić europejskie listy przebojów. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o zespole, zapraszamy na ich stronę : http://www.airportimpressions.com.

Pierwszy raz w historii MTV fani będą mieli okazję obejrzeć Isle of Malta na żywo na platformie www.isleofmtv.com, a także przyłączyć się do zabawy postując w social mediach #IsleofMTV. Dzięki współpracy z aplikacją Snapchat, festiwal będzie dostępny także na Snapchat Story Live. Co więcej, MTV specjalnie dla największych fanów wydarzenia przygotowało live straming na Facebooku, by móc śledzić zarówno występy artystów jak i ujęcia z backstage’u.
Więcej informacji znajdziecie na : www.isleofmtv.com