30. maj 2016
Dzień Dziecka z Nick Jr. i bohateriami serialu "Psi Patrol"

Dzień Dziecka z Nick Jr. i bohateriami serialu "Psi Patrol"

Gdzie spędzić najciekawszy Dzień Dziecka ze swoją pociechą? Oczywiście w Złotych Tarasach i w Multikinie. A czy jest coś lepszego od dnia w towarzystwa piesków? Tak, tylko dzień z pieskami z kreskówki „Psi Patrol” i stacją Nick Jr.!

Już w sobotę, 4 czerwca, w CH Złote Tarasy odbędzie się Dzień Dziecka z bohaterami serialu „Psi Patrol”. Na terenie centrum handlowego oraz w Multikinie będzie można spotkać bohaterów z drużyny „Psiego Patrolu”. Marshall, Rocky, Rubble i inni bohaterowie zaproszą dzieci do udziału w zabawach m.in w konkursie strażackim, ekowarsztatach, czy zawodach dla małych konstruktorów. Dla miłośników muzyki na głównej scenie przygotowano zajęcia taneczne przy piosenkach znanych z anteny Nick Jr. Aby wziąć udział w wydarzeniu wystarczy odwiedzić Centrum Handlowe Złote Tarasy oraz Multikino w sobotę, 4 czerwca, w godzinach 10:00-16:00. W punkcie rejestracyjnym każde dziecko otrzyma specjalną kartę do zbierania punktów sprawności oraz upominek.

Organizatorami imprezy są: Nick Jr., Multimedia Polska, Złote Tarasy i Multikino.
Partnerzy: Media Service Zawada, Eurotrade i TM Toys.

Nick Jr. to naukowy plac zabaw, a w nim uwielbiane przez przedszkolaków interaktywne, pobudzające wyobraźnię programy. Śledząc przygody bohaterów Nick Jr. dzieci nie tylko świetnie się bawią, ale również uczą. Poznają m.in.: podstawy języka angielskiego, matematyki oraz nabywają niezbędne kompetencje społeczne takie jak umiejętność współpracy, czy wartość przyjaźni.
www.nickjr.com.pl
www.facebook.com/NickJrPolska