14. kwiecień 2016
WIZ KHALIFA ZAWŁADNIE SCENĄ ISLE OF MTV MALTA

WIZ KHALIFA ZAWŁADNIE SCENĄ ISLE OF MTV MALTA

Multi-platynowy raper, Wiz Khalifa potwierdził, że wystąpi podczas tegorocznego, jubileuszowego koncertu Isle of MTV Malta. To niezwykłe muzyczne wydarzenie, tworzone dzięki partnerstwu MTV i Malta Tourism Authority, po raz dziesiąty powróci na plac Il-Fo

"Lato rozpoczyna się 28 czerwca, więc upewnij się, że jesteś tutaj na Isle of MTV na Malcie! Będzie gorąco" Wiz Khalifa.

Międzynarodową sławę Khalifa zdobył w 2011 roku swoim debiutanckim albumem "Rolling Papers", który zawierał takie hity, jak „Roll Up", "No sleep" i "Black and Yellow". Ten ostatni zajął pierwsze miejsce na Billboard Hot 100 i wszedł do Top 10 brytyjskiej listy singli. Do tej pory największym hitem Wiz był przebój z 2015 roku, "See You Again", który trafił na ścieżkę dźwiękową filmu „Szybcy i wściekli 7”, by oddać hołd dla zmarłego aktora, Paula Walkera. Singiel ten zadebiutował, jako numer 1 na liście Billboard Hot 100 i utrzymał się na tej pozycji przez 12 tygodni. Piosenka ta pobiła kilka rekordów, w tym najczęściej stremowanego utworu na Spotify w ciągu jednego dnia. Był nominowany do trzech nagród Grammy. Najnowszy studyjny album Wiz planowany jest na lato tego roku.

Festiwal Isle of MTV Malta zostanie sfilmowany i zmontowany w 60-minutowy odcinek specjalny, który zostanie wyemitowany na 20 kanałach MTV w całej Europie. Wydarzenie będzie również wspierane na wszystkich platformach MTV w mediach społecznościowych oraz na dedykowanej stronie. W ramach szeroko zakrojonej kampanii marketingowej koncert Isle of MTV Malta będzie wspierany przez działania reklamowe, mające na celu nagłośnienie tego wydarzenia i wypromowanie Malty jako doskonałe miejsce na wakacje dla młodych ludzi. W ciągu dziewięciu lat organizowania Isle of MTV na Malcie, liczba odwiedzających wyspę w wieku poniżej 24 lat wzrosła o 120%. Obecnie stanowią oni 20% wszystkich turystów.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę www.isleofmtv.com