21. marzec 2016
MTV ZDRADZA, JAKIE GWIAZDY POJAWIĄ SIĘ NA GALI MTV MOVIE AWARDS 2015!

MTV ZDRADZA, JAKIE GWIAZDY POJAWIĄ SIĘ NA GALI MTV MOVIE AWARDS 2015!

Statuetki wręczą między innymi: Charlize Theron, Chris Hemsworth, Jessica Chastain, Seth Rogen, Zac Efron, Olivia Munn i Gigi Hadid

Stacja MTV ujawniła pierwsze nazwiska prezenterów jubileuszowej, 25 gali "MTV Movie Awards”. Na scenie pojawią się: gwiazdy Łowcy i Królowej Lodu, Charlize Theron, Chris Hemsworth i Jessica Chastain, Seth Rogen i Zac Efron z Sąsiadów 2, Olivia Munn znana z roli w X-Men: Apocalypse oraz modelka Gigi Hadid.Nazwiska kolejnych prezenterów i wykonawców zostaną ogłoszone wkrótce.

„MTV Movie Awards 2016", którą poprowadzą Dwayne Johnson i Kevin Hart odbędzie się 10 kwietnia, przed studiem Warner Bros w Burbank w Kalifornii. Transmisja na żywo w nocy z 10 na 11 kwietnia o 02:00 w MTV!

W tym roku najwięcej nominacji w różnych kategoriach otrzymała produkcja “Star Wars: Przebudzenie mocy” – aż 11! Kolejny film na liście to “Deadpool”, który walczy o statuetkę w 8 kategoriach!

Producentami wykonawczymi gali są Casey Patterson, Garrett English i Jane Mun, koproducentem jest Jim Roush. Koproducent Wendy jest również odpowiedzialna za gwiazdy. Sandy Alouete odpowiada za gwiazdy muzyczne.