09. luty 2016
Piąty sezon „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” już od 28 lutego na antenie MTV Polska

Piąty sezon „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” już od 28 lutego na antenie MTV Polska

Już 28 lutego br. o 23:00 MTV Polska wyemituje premierowy odcinek nowego, piątego już sezonu „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy”. Programowi towarzyszy kampania promocyjna prowadzona w internecie.

Wszystkie poprzednie sezony programu „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” cieszyły się ogromną popularnością. „Warsaw Shore”, jako pierwszy program w historii polskiego MTV, został wyemitowany w innych krajach europejskich, m.in. w Niemczech, Szwecji i Holandii. Pierwszy odcinek piątej edycji zostanie wyemitowany na antenie MTV Polska już 28 lutego o godzinie 23:00. Ponadto, tak jak w przypadku „Warsaw Shore-Summer Camp”, premierowe odcinki dostępne będą na stronie internetowej www.mtv.pl oraz w aplikacji MTV Play.

W tym sezonie skład Ekipy po raz kolejny ulegnie zmianie. Po tym, jak Alan zrezygnował z udziału w sezonie by skupić się na karierze sportowej, do Ekipy dołączyli Piotr i Paweł – szaleni bliźniacy z Dolnego Śląska. Ponadto, do programu wróci, uwielbiana przez widzów „Warsaw Shore”, Ewelina, która nie brała udziału w poprzedniej edycji.
Premierze nowego sezonu „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” towarzyszyć będzie kampania reklamowa w portalu społecznościowym Facebook, zakładająca silną promocję programu w pierwszych trzech tygodniach emisji. Kampania oparta będzie na reklamach w formacie Mult-Product Ads, Video Views oraz reklamach karuzelowych. Ponadto MTV planuje wykorzystać nowe narzędzie, Facebook Canvas, które w jednym formacie łączy ze sobą teksty, linki, zdjęcia i video.
Podstawowym kanałem komunikacji z fanami programu są media społecznościowe. Profil „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” na Facebooku zdobył już ponad 490 tys. fanów.