29. grudzień 2015
RUSZA „WARSAW SHORE – SUMMER CAMP, OGLĄDAJ Z DZIEWCZYNAMI”

RUSZA „WARSAW SHORE – SUMMER CAMP, OGLĄDAJ Z DZIEWCZYNAMI”

Już 10 stycznia o 23:00 na antenie MTV Polska zagości spin-off „Warsaw Shore - Summer Camp” z udziałem Małej Ani, Klaudii, Magdy oraz, niespodziewanie, Eweliny! Dziewczyny będą wspólnie oglądać i komentować letnie przygody Ekipowiczów.

Co może być lepszego, niż wspólne oglądanie telewizji w gronie przyjaciółek i komentowanie letnich przygód? Chyba nic. Dlatego stacja MTV Polska zaprasza fanów, by wraz z bohaterkami wspólnie przeżyli najciekawsze momenty z „Warsaw Shore – Summer Camp” w oczekiwaniu na piąty sezon popularnego reality show. Przez 7 tygodni, w każdą niedzielę o 23:00 Ewelina, Mała Ania, Klaudia i Magda spotkają się przed telewizorem, by wspominać najgorętsze chwile ze swoich najlepszych wakacji życia. Wyjątkowo ciekawie zapowiadają się uwagi Eweliny, która nie brała udziału w letniej edycji programu i słynie z tego, że nigdy nie owija w bawełnę i lubi wypowiadać się kontrowersyjnie na każdy temat. Dodatkowo dziewczynom towarzyszyć będą nieoczekiwani goście. Format Picture in Picture znany jest już widzom z wcześniejszego spin-offu „Warsaw Shore – oglądaj z Trybsonami”. W programie Eliza i Trybson oglądali perypetie swoich przyjaciół z trzeciego sezonu.

Pełne odcinki „Warsaw Shore” i „Warsaw Shore – Summer Camp” są dostępne na stronie na www.mtv.pl/warsawshore oraz w aplikacji MTV Play już dzień po premierze!
Pobierz MTV Play z Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mtv.utt&hl=en
Pobierz MTV Play z App Store:
https://itunes.apple.com/pl/app/mtv-play/id445833309?mt=8