03. listopad 2015
JUŻ 8 LISTOPADA NA ANTENIE COMEDY CENTRAL PREMIERA 9. SEZONU „TEORII WIELKIEGO PODRYWU”

JUŻ 8 LISTOPADA NA ANTENIE COMEDY CENTRAL PREMIERA 9. SEZONU „TEORII WIELKIEGO PODRYWU”

Przygotujcie się na powrót sympatycznych geeków i ich drugich połówek na antenę Comedy Central. Już w niedzielę 8 listopada o godz. 22:00 premierowy odcinek 9. sezonu „Teorii wielkiego podrywu”.

Kolejny sezon przyniesie wiele zmian w życiu bohaterów serialu. Leonard i Penny w końcu staną na ślubnym kobiercu! Przyjaciele pary będą oglądać ceremonię online. Tymczasem relacje Sheldona i Amy nieco się skomplikują, co doprowadzi do zerwania. Jak, nie tolerujący zmian, Sheldon poradzi sobie z utratą dziewczyny?

W sezonie zobaczymy także męską podróż w wykonaniu geeków, czyli spóźniony wieczór kawalerski. Dla poprawy kondycji Leonard, Sheldon, Raj i Wolowitz zapiszą się na zajęcia szermierki prowadzone przez Barry’ego Kripke. Z kolei Penny i Bernadette będą pomagały Amy odnaleźć się po rozstaniu. Niespodziewanie dziewczyna stanie się obiektem zainteresowania kolegów swojego ex. Co na to Sheldon?

„Teoria wielkiego podrywu” to serial, którego bohaterami są dwaj geniusze Leonard i Sheldon oraz ich przyjaciele Howard i Raj. Ci sympatyczni naukowcy potrafią rozszczepić atom, jednak długo nie wiedzieli, jak postępować z kobietami i nie mieli pojęcia o życiowych realiach. Do czasu kiedy w ich życiu pojawiła się piękna kelnerka, Penny. Dzięki niej przez osiem poprzednich sezonów bohaterowie przechodzili ogromną przemianę i coraz lepiej radzili sobie w relacjach damsko-męskich. Chcesz się przekonać jak randkuje geek? Oglądaj „Teorię wielkiego podrywu” już 8 listopada o 22:00.
Premiera: niedziela, 8 listopada, godz. 22:00
Emisja: niedziele, godzina 22:00