20. październik 2015
LEGENDARNY WŁOSKI TENOR, ANDREA BOCELLI WYSTĄPI PODCZAS MTV EMA 2015

LEGENDARNY WŁOSKI TENOR, ANDREA BOCELLI WYSTĄPI PODCZAS MTV EMA 2015

MTV ogłosiło, że gwiazda światowej sławy, Andrea Bocelli po raz pierwszy pojawi się na scenie MTV EMA. Bocelli wystąpi w solowym utworze oraz w niezwykłym duecie z wokalistką Tori Kelly – ten występ z całą pewnością przejdzie do historii MTV EMA!

Występ tenora MTV EMA 2015 związany jest z jego nowym albumem "Cinema", który w dniu 23 października zostanie wydany przez Sugar Music / Universal Music Group. Bocelli jest najbardziej utytułowanym klasycznym artystą wszechczasów. Na całym świecie sprzedano 85 milionów jego albumów, a on sam miał zaszczyt występować na żywo dla prezydentów, papieży i królewskich rodzin na całym świecie.

Jestem zadowolony i podekscytowany, występem podczas tego niespodziewanego przeze mnie wydarzenia i możliwością podzielenia się przytłaczającą i zaraźliwą energią z tak wieloma młodymi ludźmi z całego świata. Wraz z piękną i utalentowaną wschodzącą gwiazdą, Tori Kelly przygotowujemy niespodziankę spoza mojego zwykłego repertuaru – skomentował swój występ Bocelli.

Gospodarzem MTV EMA 2015 będzie światowej sławy muzyk, Ed Sheeran, któremu towarzyszyć będzie aktorka, Ruby Rose. Wydarzenie transmitowane będzie na żywo, prosto z Mediolanum Forum w Mediolanie, w niedzielę 25 października o 21:00 czasu polskiego. Głosowanie we wszystkich kategoriach potrwa do 24 października do 23:59 na stronie mtvema.com.

Tegoroczna lista artystów występujących na gali MTV EMA naprawdę robi wrażenie: wiemy już, że w Mediolanie zobaczymy Pharrella Williamsa, Eda Sheerana z Rudimental, Ellie Goulding, Jasona Derulo, twenty one pilots, Martina Garrixa i Afrojack.

Dodatkowe informacje, materiały graficzne i prasowe można znaleźć na stronie press.mtvema.com.

O MTV EMA 2015
Rozdanie nagród MTV EMA 2015, sponsorowane przez Tezenis Underwear i Guitar Hero Live, będzie transmitowane na żywo na całym świecie w niedzielę 25 października o godzinie 21:00 czasu polskiego z Mediolanum Forum w Mediolanie, we współpracy z targami Expo 2015. MTV EMA to jedno z największych wydarzeń muzycznych na świecie, gromadzące co roku największych artystów z całego świata i łączące fanów muzyki poprzez światową sieć ponad 60 kanałów i 300 platform multimedialnych. Najnowsze informacje można otrzymywać śledząc @MTVEMA na Facebooku, Twitterze, Instagramie i Vine – można również komentować bieżące wydarzenia, używając hashtagu #MTVEMA. Fani mogą również uczestniczyć w kampanii MTV EMA 2015 poprzez MTV Bump. Producentami wykonawczymi MTV EMA 2015 są Bruce Gilmer i Richard Godfrey. Najnowsze wiadomości i informacji prasowych znaleźć można na press.mtvema.com.