15. październik 2015
MARGARET NAJLEPSZYM POLSKIM ARTYSTĄ MTV EMA 2015

MARGARET NAJLEPSZYM POLSKIM ARTYSTĄ MTV EMA 2015

Artystka odbierze statuetkę podczas gali MTV EMA PRE-PARTY, którą Dawid Kwiatkowski zrelacjonuje na żywo na oficjalnych kontach MTV Polska na Instagramie i Snapchacie.

MTV ogłosiło, że Margaret została zwyciężczynią w kategorii „Najlepszy Polski Artysta”. Na stronie mtvema.com ruszyło już głosowanie na „Najlepszego Artystę Światowego”. Margaret stanie w szranki ze zwycięzcami z innych krajów świata, w tym Justinem Bieberem i zespołem 5 Seconds of Summer.

Zwyciężczyni odbierze statuetkę podczas dzisiejszej gali MTV EMA PRE-PARTY w Warszawie. Warto dodać, że ubiegłoroczny laureat Dawid Kwiatkowski będzie tego wieczoru „VIRTUAL HOSTEM” MTV – zrelacjonuje na żywo wszystko, co dzieje się na gali na oficjalnych kontach MTV Polska na Instagramie (@mtvpolska_official) i Snapchacie (@mtvpolska).

Na scenie MTV EMA PRE-PARTY, poza Margaret pojawią się pozostali artyści nominowani w kategorii „Najlepszy Polski Artysta”. Gwiazdą wieczoru będzie Philip George, DJ, twórca hitu „Wish You Were Mine”. Galę poprowadzą jedni z najpopularniejszych prezenterów w historii MTV Polska, Paulina Jaskólska, oraz Maciek Dąbrowski, obecnie znany, jako Człowiek Warga, twórca popularnego internetowego programu, Z Dupy.

MTV EMA PRE-PARTY to wielka rozgrzewka przed jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych na świecie, galą MTV EMA 2015. W tym roku gospodarzem wieczoru będzie Ed Sheeran, a współprowadzącą aktorka Ruby Rose. Głosowanie we wszystkich kategoriach trwa na stronie mtvema.com do 24 października do godziny 23:59 czasu polskiego.

Tegoroczna lista artystów występujących na gali MTV EMA naprawdę robi wrażenie: wiemy już, że w Mediolanie zobaczymy Pharrella Williamsa, Eda Sheerana z Rudimental, Ellie Goulding, Jasona Derulo, twenty one pilots, Martina Garrixa i Afrojack.

Dodatkowe informacje, materiały graficzne i prasowe można znaleźć na stronie press.mtvema.com.