13. październik 2015
TROJE ARTYSTÓW NOMINOWANYCH W KATEGORII NAJLEPSZY DEBIUT 2015 WYSTĄPI NA MTV EMAs TORI KELLY, JAMES BAY I JESS GLYNNE ZAGRAJĄ W MEDIOLANIE 25 PAŹDZIERNIKA

TROJE ARTYSTÓW NOMINOWANYCH W KATEGORII NAJLEPSZY DEBIUT 2015 WYSTĄPI NA MTV EMAs TORI KELLY, JAMES BAY I JESS GLYNNE ZAGRAJĄ W MEDIOLANIE 25 PAŹDZIERNIKA

MARK RONSON, ASHLEY BENSON I FIFTH HARMONY
WRĘCZĄ NAGRODY

Trójka muzyków nominowanych w kategorii Najlepszy Debiut 2015 dołączyła właśnie do listy artystów, którzy zagrają na gali rozdania nagród MTV EMAs 2015. W niedzielę 25 października na scenie Mediolanum Forum pojawią się: pełna niepowtarzalnej energii Tori Kelly, zdobywca platynowej płyty, piosenkarz i autor tekstów, James Bay, oraz wschodząca gwiazda muzyki pop Jess Glynne. Młodzi artyści dołączą do zapowiedzianych już wcześniej gwiazd, takich jak Ed Sheeran czy Pharrell Williams – to będzie niezapomniane show!

Młodzi artyści zostali zauważeni na świecie po tym, jak pojawili się w MTV PUSH, międzynarodowej platformie MTV poświęconej pokazywaniu i promowaniu najlepszych i najgorętszych muzycznych debiutów.

Występ na gali MTV EMAs będzie dla mnie bez wątpienia wielkim wydarzeniem tego roku. Jestem bardzo podekscytowana, że mogę uczestniczyć w tym niesamowitym show! – skomentowała Tori Kelly.
__
Nie mogę się doczekać powrotu do Mediolanu i tym razem zagram na MTV EMAs!!! Do zobaczenia!__ – powiedział James Bay.

Nagrody będą wręczane przez króla list przebojów, producenta Marka Ronsona, znaną z serialu „Słodkie kłamstewka’ Ashley Benson, oraz girlsband Fifth Harmony.

Gospodarzem tegorocznej gali MTV EMAs będzie światowej sławy muzyk, Ed Sheeran, któremu towarzyszyć będzie aktorka, Ruby Rose. Wydarzenie transmitowane będzie na żywo, prosto z Mediolanum Forum w Mediolanie, w niedzielę 25 października o 21:00 czasu polskiego. Głosowanie we wszystkich kategoriach będzie trwać do 24 października do 23:59 na stronie mtvema.com.

Tegoroczna lista artystów występujących na gali MTV EMA naprawdę robi wrażenie: w Mediolanie zobaczymy Pharrella Williamsa, Eda Sheerana z Rudimental, Ellie Goulding, Jasona Derulo i twenty one pilots.

Dodatkowe informacje, materiały graficzne i prasowe można znaleźć na stronie press.mtvema.com.

O MTV EMA 2015
Rozdanie nagród MTV EMA 2015, sponsorowane przez Tezenis Underwear i Guitar Hero Live, będzie transmitowane na żywo na całym świecie w niedzielę 25 października o godzinie 21:00 czasu polskiego z Mediolanum Forum w Mediolanie, we współpracy z targami Expo 2015. MTV EMA to jedno z największych wydarzeń muzycznych na świecie, gromadzące co roku największych artystów z całego świata i łączące fanów muzyki poprzez światową sieć ponad 60 kanałów i 300 platform multimedialnych. Najnowsze informacje można otrzymywać śledząc @MTVEMA na Facebooku, Twitterze, Instagramie i Vine – można również komentować bieżące wydarzenia, używając hashtagu #MTVEMA. Fani mogą również uczestniczyć w kampanii MTV EMA 2015 poprzez MTV Bump. Producentami wykonawczymi MTV EMA 2015 są Bruce Gilmer i Richard Godfrey. Najnowsze wiadomości i informacji prasowych znaleźć można na press.mtvema.com.