09. październik 2015
„Warsaw Shore – Summer Camp” na antenie MTV Polska oraz na mtv.pl i w aplikacji MTV Play.

„Warsaw Shore – Summer Camp” na antenie MTV Polska oraz na mtv.pl i w aplikacji MTV Play.

Już w najbliższa niedzielę, 11 października br. MTV Polska wyemituje premierowy odcinek specjalnej, letniej edycji „Warsaw Shore – Summer Camp”. Pełne odcinki dostępne będą także na stronie mtv.pl oraz w aplikacji MTV Play!

W związku z bardzo dobrymi wynikami oglądalności programu „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” stacja MTV postanowiła wyprodukować specjalną, wakacyjną edycję programu pt. „Warsaw Shore – Summer Camp”. Zdjęcia realizowane były latem w Łebie, a premierowy odcinek zostanie pokazany na antenie MTV Polska już 11 października o godzinie 23:00. Dodatkowo, stacja postanowiła udostępnić program na stronie mrv.pl oraz aplikacji MTV Play. Pełne odcinki dostępne będą zawsze dzień po premierze telewizyjnej.

Premierze „Warsaw Shore – Summer Camp” towarzyszy kampania promocyjna obejmująca działania w internecie oraz indoorze. Kampania internetowa zakłada silną promocję programu w pierwszych trzech tygodniach emisji. Filmy promujące specjalny sezon „Warsaw Shore” emitowane będą na Facebook’u i Youtube. Kampania odsłonowa obejmie targetowanie w sieci Google, kierowana przede wszystkim do grupy W16-29 i wspomagana odsłonami Cross-Screen Masthead na YouTube w dniu premiery. Teasery programu pojawią się również na portalach horyzontalnych i w modelu RTB.
Podstawowym kanałem komunikacji z fanami programu są media społecznościowe. Oficjalny profil programu na Facebook’u zgromadził już ponad 466 tys. fanów. Profile uczestników polubiło łącznie ponad 140 tys. osób. Pierwszą aktywnością promocyjną w social media będzie aplikacja „Never ending summer”, dzięki której fani programu będą mogli wrócić do wakacyjnych wspomnień tworząc wyjątkowe zdjęcia z uczestnikami programu i publikując je na swoich profilach. Planowane są także live tweetingi podczas emisji programu, dzięki którym widzowie będą mogli na gorąco komentować wydarzenia z danego odcinka.