08. październik 2015
ED SHEERAN & RUDIMENTAL, ELLIE GOULDING, JASON DERULO  I TWENTY ONE PILOTS WYSTĄPIĄ NA GALI MTV EMA 2015

ED SHEERAN & RUDIMENTAL, ELLIE GOULDING, JASON DERULO I TWENTY ONE PILOTS WYSTĄPIĄ NA GALI MTV EMA 2015

NAGRODY BĘDĄ WRĘCZAĆ MARTIN GARRIX I SHAY MITCHELL

MTV ogłasza kolejnych artystów, którzy zagrają na gali rozdania nagród MTV EMA 2015: zapowiada się wieczór, który wszyscy zapamiętamy na długo!

Prowadzący tegoroczną galę, Ed Sheeran, wystąpi z brytyjską grupą Rudimental – takie połączenie gwarantuje, że przestrzeń Mediolanum Forum zamieni się w jedną wielką imprezę.

„W tym roku wystąpię z zespołem Rudimental. Już kiedyś nagrałem z nimi piosenkę. To będzie ich pierwszy występ na scenie MTV EMA i mój pierwszy występ razem z nimi w telewizji, więc już nie mogę się doczekać” – powiedział Ed Sheeran.

Po raz pierwszy na scenie MTV EMA pojawi się też brytyjska wokalistka i autorka piosenek Ellie Goulding – występ będzie częścią trwającej właśnie trasy koncertowej artystki. Swój występ potwierdzili także Jason Derulo oraz amerykański duet twenty one pilots – na gali zaprezentują swój hit Tear in My Heart.

Z kolei holenderski DJ i producent muzyczny Martin Garrix i Shay Mitchell, znana z serialu Słodkie kłamstewka, będą tego wieczoru wręczać statuetki.

Lista gwiazd biorących udział w wydarzeniu z dnia na dzień robi się coraz bardziej imponująca – w tym tygodniu dowiedzieliśmy się już, że na gali zobaczymy Pharrella Williamsa.

Tegoroczną galę rozdania nagród MTV EMA, prowadzoną przez gwiazdę światowej muzyki Eda Sheerana, w towarzystwie aktorki, Ruby Rose, będzie można oglądać na żywo w niedzielę 25 października o 21:00 czasu polskiego. Wydarzenie będzie się odbywać w Mediolanum Forum w Mediolanie i będzie transmitowane na żywo na całym świecie. Głosowanie we wszystkich kategoriach będzie trwać do 24 października do 23:59 na stronie mtvema.com.

Dodatkowe informacje, materiały graficzne i prasowe można znaleźć na stronie press.mtvema.com.

O MTV EMA 2015
Rozdanie nagród MTV EMA 2015, sponsorowane przez Tezenis Underwear i Guitar Hero Live, będzie transmitowane na żywo na całym świecie w niedzielę 25 października o godzinie 21:00 czasu polskiego z Mediolanum Forum w Mediolanie, we współpracy z targami Expo 2015. MTV EMA to jedno z największych wydarzeń muzycznych na świecie, gromadzące co roku największych artystów z całego świata i łączące fanów muzyki poprzez światową sieć ponad 60 kanałów i 300 platform multimedialnych. Najnowsze informacje można otrzymywać śledząc @MTVEMA na Facebooku, Twitterze, Instagramie i Vine – można również komentować bieżące wydarzenia, używając hashtagu #MTVEMA. Fani mogą również uczestniczyć w kampanii MTV EMA 2015 poprzez MTV Bump. Producentami wykonawczymi MTV EMA 2015 są Bruce Gilmer i Richard Godfrey. Najnowsze wiadomości i informacji prasowych znaleźć można na press.mtvema.com.