05. październik 2015
PHILIP GEORGE GWIAZDĄ MTV EMA PRE-PARTY 2015!

PHILIP GEORGE GWIAZDĄ MTV EMA PRE-PARTY 2015!

Brytyjski DJ swoim występem uświetni galę MTV, podczas której wręczona zostanie nagroda dla „Najlepszego Polskiego Artysty”.

To będzie prawdziwe święto muzyki! Stacja MTV Polska ogłosiła, że gwiazdą tegorocznej gali MTV EMA PRE-PRTY będzie Philip George, DJ, twórca hitu „Wish You Were Mine”. George został odkryty w serwisie Soundcloud i mimo młodego wieku zdobył już uznanie rzeszy miłośników muzyki klubowej w wielu krajach.

Tegoroczna, trzecia już gala MTV EMA PRE–PARTY odbędzie się 15 października na Torze Wyścigów Konnych Służewiec. Na scenie, obok Georga, pojawią się wszyscy artyści nominowani w kategorii „Najlepszy Polski Artysta”. W tym roku o tytuł ten walczą: Margaret, Sarsa, Taab&Sound’N’Grace, Natalia Nykiel i Tede. Gospodarzami wieczoru będą jedni z najpopularniejszych prezenterów w historii MTV Polska, Paulina Jaskólska, oraz Maciek Dąbrowski, obecnie znany jako Człowiek Warga, twórca popularnego internetowego programu, Z Dupy.

Poprzednie edycje MTV EMA PRE–PARTY były jednymi z najważniejszych wydarzeń muzycznych w kraju. Na scenie pojawiły się najgorętsze nazwiska polskiej branży muzycznej, w tym zwycięzcy w kategorii „Najlepszy Polski Artysta”, Kamil Bednarek i Dawid Kwiatkowski. Nie brakowało również wyjątkowych gości specjalnych. W 2013 roku gwiazdą wieczoru był najmłodszy zdobywca nagrody Mercury Prize, raper Dizzee Rascal. Z kolei podczas ubiegłorocznej gali muzyk reggae i dancehall, Gentleman po raz pierwszy wykonał utwory z debiutującej tego samego dnia płyty, Gentelman MTV Unplugged.