02. październik 2015
PAULINA JASKÓLSKA I CZŁOWIEK WARGA  POPROWADZĄ MTV EMA PRE–PARTY 2015!

PAULINA JASKÓLSKA I CZŁOWIEK WARGA POPROWADZĄ MTV EMA PRE–PARTY 2015!

W tym roku MTV EMA PRE-PARTY poprowadzą kultowi prezenterzy MTV. W ten sposób stacja celebruje piętnastolecie istnienia polskiego oddziału!

MTV ogłosiło, że w tym roku MTV EMA PRE-PARTY poprowadzą jedni z najpopularniejszych prezenterów w historii MTV Polska, Paulina Jaskólska, prowadząca „MTV Łowi” oraz Maciek Dąbrowski, zwycięzca tego programu, obecnie znany jako Człowiek Warga, twórca popularnego internetowego programu, Z Dupy.

Tegoroczna, trzecia już gala MTV EMA PRE–PARTY odbędzie się 15 października na Torze Wyścigów Konnych Służewiec. Na scenie pojawią się wszyscy artyści nominowani w kategorii „Najlepszy Polski Artysta”. W tym roku o tytuł ten walczą: Margaret, Sarsa, Taab&Sound’N’Grace, Natalia Nykiel i Tede.

Poprzednie edycje MTV EMA PRE–PARTY były jednymi z najważniejszych wydarzeń muzycznych w kraju. Na scenie pojawiły się najgorętsze nazwiska polskiej branży muzycznej, w tym zwycięzcy w kategorii „Najlepszy Polski Artysta”, Kamil Bednarek i Dawid Kwiatkowski. Nie brakowało również wyjątkowych gości specjalnych. W 2013 roku gwiazdą wieczoru był najmłodszy zdobywca nagrody Mercury Prize, raper Dizzee Rascal. Z kolei podczas ubiegłorocznej gali muzyk reggae i dancehall, Gentleman po raz pierwszy wykonał utwory z debiutującej tego samego dnia płyty, Gentelman MTV Unplugged