25. wrzesień 2015
„WARSAW SHORE – THE TRYBSONS” W MTV POLSKA!

„WARSAW SHORE – THE TRYBSONS” W MTV POLSKA!

27 września i 4 października MTV Polska wyemituje dwa specjalne odcinki trzeciego sezonu „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy”, opowiadające o prywatnym życiu Elizy i Trybsona, popularnych uczestników pierwszej edycji show.

Przed rozpoczęciem zdjęć do drugiego sezonu „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” okazało się, że dwójka najpopularniejszych uczestników, Eliza i Trybson spodziewa się dziecka. Ze względu na ogromne zainteresowanie dalszymi losami pary, stacja MTV postanowiła zrealizować spin off programu opowiadający o życiu przyszłych rodziców.

W „Warsaw Shore - The Trybsons” udokumentowane zostało codzienne życie pary od ciąży Elizy przez narodziny córki po gościny udział w trzecim sezonie „Warsaw Shore”. Bohaterowie będą wspominać swój udział w programie, opowiedzą jak zeszły się ich drogi po zakończeniu zdjęć i jak zareagowali na wieść o ciąży. Zobaczymy jak Paweł radzi sobie z opieką nad córką, a Eliza z obowiązkami domowymi. W „The Trybsons” po raz pierwszy zostanie pokazana twarz córki Elizy i Pawła, Victorii.

Zobacz świat według „The Trybsosns” 27 września i 4 października o 23:00, tylko w MTV!