23. wrzesień 2015
JUŻ 15 PAŹDZIERNIKA MTV EMA PRE–PARTY 2015!

JUŻ 15 PAŹDZIERNIKA MTV EMA PRE–PARTY 2015!

Po raz trzeci w Polsce odbędzie się MTV EMA PRE–PARTY, gala poprzedzająca jedno z największych wydarzeń muzycznych na świecie, MTV EMA 2015. Podczas uroczystości wręczona zostanie nagroda dla zwycięzcy w kategorii „Najlepszy Polski Artysta”.

MTV EMA 2015 zbliża się wielkimi krokami. Jednak zanim największe światowe gwiazdy muzyki zjadą do Mediolanu, przyjdzie czas na uhonorowanie polskich artystów. Już 15 października na Torze Wyścigów Konnych Służewiec odbędzie się trzecia już gala MTV EMA PRE–PARTY, podczas której wręczona zostanie statuetka dla „Najlepszego Polskiego Artysty”. W tym roku o tytuł ten walczą: Margaret, Sarsa, Taab&Sound’N’Grace, Natalia Nykiel i Tede.

Poprzednie edycje MTV EMA PRE–PARTY były jednymi z najważniejszych wydarzeń muzycznych w kraju. Na scenie pojawiły się najgorętsze nazwiska polskiej branży muzycznej, w tym zwycięzcy w kategorii „Najlepszy Polski Artysta”, Kamil Bednarek i Dawid Kwiatkowski. Nie brakowało również wyjątkowych gości specjalnych. W 2013 roku gwiazdą wieczoru był najmłodszy zdobywca nagrody Mercury Prize, raper Dizzee Rascal. Z kolei podczas ubiegłorocznej gali muzyk reggae i dancehall, Gentleman po raz pierwszy wykonał utwory z debiutującej tego samego dnia płyty, Gentelman MTV Unplugged

MTV EMA PRE–PARTY to wielka rozgrzewka przed rozdaniem nagród MTV EMA 2015. Tegoroczna gala organizowana we współpracy z targami Expo 2015, odbędzie się w niedzielę 25 października w Mediolanum Forum w Mediolanie. Tegoroczną faworytką MTV EMA jest Taylor Swift, nominowana w ośmiu kategoriach. Wśród męskiej części nominowanych triumfuje Justin Bieber, który walczy o sześć statuetek. MTV EMA to jedno z największych wydarzeń muzycznych na świecie, gromadzące co roku największych artystów z całego świata i łączące fanów muzyki poprzez światową sieć ponad 60 kanałów i 300 platform multimedialnych.