21. wrzesień 2015
„Warsaw Shore – Summer Camp” już od 11 października na antenie MTV Polska

„Warsaw Shore – Summer Camp” już od 11 października na antenie MTV Polska

Już 11 października br. o 23:00 MTV Polska wyemituje premierowy odcinek specjalnej, letniej edycji „Warsaw Shore – Summer Camp”. Programowi towarzyszy kampania promocyjna prowadzona w internecie oraz indoorze.

Program „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” od pierwszego sezonu wzbudzał ogromne zainteresowanie widzów i szybko pobił rekordy oglądalności. Jako pierwszy program w historii polskiego MTV, został wyemitowany w innych krajach europejskich, m.in. w Niemczech, Szwecji i Holandii. W związku z tym stacja postanowiła wyprodukować specjalną, wakacyjną edycję programu, „Warsaw Shore – Summer Camp”. Zdjęcia realizowane były latem w Łebie, a premierowy odcinek zostanie pokazany na antenie MTV Polska już 11 października o godzinie 23:00.

Premierze „Warsaw Shore – Summer Camp” towarzyszy kampania promocyjna obejmująca działania w internecie oraz indoorze. Kampania internetowa zakłada silną promocję programu w pierwszych trzech tygodniach emisji. Filmy promujące specjalny sezon „Warsaw Shore” emitowane będą na Facebook’u i Youtube. Kampania odsłonowa obejmie targetowanie w sieci Google, kierowana przede wszystkim do grupy W16-29 i wspomagana odsłonami Cross-Screen Masthead na YouTube w dniu premiery. Teasery programu pojawią się również na portalach horyzontalnych i w modelu RTB.

Podstawowym kanałem komunikacji z fanami programu są media społecznościowe. Oficjalny profil programu na Facebook’u zgromadził już ponad 466 tys. fanów. Profile uczestników polubiło łącznie ponad 140 tys. osób. Pierwszą aktywnością promocyjną w social media będzie aplikacja „Never ending summer”, dzięki której fani programu będą mogli wrócić do wakacyjnych wspomnień tworząc wyjątkowe zdjęcia z uczestnikami programu i publikując je na swoich profilach. Planowane są także live tweetingi podczas emisji programu, dzięki którym widzowie będą mogli na gorąco komentować wydarzenia z danego odcinka.