16. wrzesień 2015
PREMIERA NOWEGO ODCINKA SOUTH PARK: CZWARTEK, 17 WRZEŚNIA O GODZ. 23:00 W COMEDY CENTRAL

PREMIERA NOWEGO ODCINKA SOUTH PARK: CZWARTEK, 17 WRZEŚNIA O GODZ. 23:00 W COMEDY CENTRAL

TO JUŻ NIE TEN STARY, DOBRY SOUTH PARK TO JEST NOWY, LEPSZY SOUTH PARK

Oto w miasteczku South Park nadeszły inne czasy. Stery w szkole podstawowej objął nowy dyrektor, który zmusi Stana, Kyle’a, Erica i Kenny’ego do zmierzenia się ze skutkami swoich uprzedzeń i rasistowskich zagrywek. Nienawykłych do politycznej poprawności chłopców czeka też nie lada test: zmuszeni będą wyrazić swój najwyższy szacunek względem Caitlyn Jenner…

Już w czwartek 17 września, 24 godziny po premierze w Stanach Zjednoczonych, polscy fani „Miasteczka South Park” mogli będą zobaczyć pierwszy odcinek 19. sezonu kultowego serialu animowanego o losach czterech zwariowanych przyjaciół z trzeciej klasy. Ich przygody są niekiedy niebezpieczne, nieprawdopodobne lub po prostu głupie, jednak z każdej z nich mali bohaterowie wyciągają ważną życiową lekcję.

„Miasteczko South Park” zawsze pod ręką
Dla wszystkich fanów kultowego serialu „Miasteczko South Park” Comedy Central uruchomiło specjalną aplikację, która daje użytkownikom stały dostęp do ulubionego serialu. Bezpłatny program umożliwia nieograniczony dostęp do wszystkich sezonów amerykańskiej produkcji. W zależności od danej serii, odcinki dostępne są z polskim lektorem bądź dubbingiem.

Aplikacja działa na urządzeniach z systemem iOS 7+ oraz Android 4+.
Android: http://bit.ly/1zZLAp7
iOS: http://apple.co/1EBlsgw