01. wrzesień 2015

Paramount Channel HD, Comedy Central HD i Nick Jr – od dziś w ofercie UPC Polska

Jeszcze więcej najlepszej rozrywki dostępnej od dziś dla abonentów UPC – zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci! Na liście programów klienci UPC znajdą teraz Paramount Channel HD, Comedy Central HD oraz Nick Jr.

Paramount Channel HD to światowa marka telewizyjna, powstała z inicjatywy jednej z największych wytwórni filmowych, Paramount Pictures, należącej do grupy mediowej Viacom. Paramount Channel HD gwarantuje widzom najlepszą rozrywkę w amerykańskim stylu. To jedyny kanał filmowy w Polsce grający wyłącznie hity filmowe z USA, wśród nich zarówno kultowe megaprodukcje tworzące blisko stuletnią historię kina amerykańskiego, jak i najnowsze produkcje Hollywood. Stacja oferuje widzom filmy wyłącznie w jakości HD. W ofercie UPC kanał dostępny jest w pakiecie Max. Na dekoderach Horizon znalazł się na pozycji 205, Mediabox – 483, Kaon – 214.

We wrześniu widzowie zobaczą takie filmy jak „Droga do szczęścia” z Leonardo di Caprio i Kate Winslet, „W chmurach” z George Clooneyem oraz Oskarowe hity takie jak „Wyznania gejszy”, czy „Amistad”.

Comedy Central był już dostępny w ofercie UPC, ale teraz można go oglądać w jakości HD – zarówno w pakiecie Select jak i Max. To najpopularniejszy kanał komediowy stworzony z myślą o wielbicielach dobrego humoru, skierowany do widowni między 16. a 49. rokiem życia. Stacja prezentuje najzabawniejsze seriale, które podbiły serca milionów widzów na całym świecie, takie jak „Teoria Wielkiego podrywu”, „Przyjaciele”, czy „Jak poznałem waszą matkę”. Comedy Central to także kultowe kreskówki, takie jak „Miasteczko South Park”. Kanał jest dostępny na dekoderze Horizon na pozycji 10 i 218, Mediabox - 10 i 484, Kaon – 205.
Nick Jr to z kolei kanał skierowany do najmłodszych widzów w wieku od 2 do 5 lat oraz ich rodziców. Można tu obejrzeć interaktywne, pobudzające wyobraźnię bajki, łączące zabawę z edukacją. Kreskówki emitowane na kanale nie tylko bawią, ale również w nowoczesny sposób uczą, m.in. podstaw języka angielskiego czy wzorów matematycznych. Nick Jr nadaje w języku polskim 24 godziny na dobę. Kanał jest dostępny w pakiecie Max, a znaleźć go można na dekoderach Horizon na pozycji 608, Mediabox – 668, a Kaon – 607.

Viacom International Media Networks w Polsce posiada w swoim portfolio kanały telewizyjne dopasowane do gustu widzów w różnym wieku – zarówno najmłodszych (Nickelodeon, Nickelodeon HD oraz Nick Jr.), młodzieży (MTV,VH1, MTV Live HD, VIVA) oraz nieco starszych widzów poszukujących rozrywki na najwyższym poziomie (Comedy Central, Comedy Central Family, Paramount Channel HD). Uzupełnieniem linearnej oferty są witryny internetowe, oferujące łącznie ponad 700 godzin treści wideo, 100 gier i 50 000 teledysków, platformy społecznościowe oraz ciekawe aplikacje, m.in. MTV Play i South Park App.