28. sierpień 2015
NICKI MINAJ OGŁASZA SWÓJ WYSTĘP OTWIERAJĄCY GALĘ  MTV VIDEO MUSIC AWARDS 2015 NA… ZDJĘCIU USG!

NICKI MINAJ OGŁASZA SWÓJ WYSTĘP OTWIERAJĄCY GALĘ MTV VIDEO MUSIC AWARDS 2015 NA… ZDJĘCIU USG!

To już pewne! Tegoroczną galę MTV Video Music Awards 2015 swoim występem otworzy Nicki Minaj! Światowej sławy raperka, wokalistka, globalna ikona i prowokatorka.

Nicki Minaj ogłosiła ten fakt publikując na Instagramie… zdjęcie USG. Na nim zaś zamiast dziecka znalazł się Moonman, czyli statuetka kosmonauty wręczana artystom na gali VMA. Nicki Minaj dała tym samym pstryczka w nos tabloidom, których czołówki w ostatnich tygodniach wiele uwagi poświęcały ciąży raperki.

Pierwszy raz na scenie MTV VMA Nicki Minaj wystąpiła w czasie pre-show gali w 2010 r. Dwa lata później, już na głównej scenie, wspólnie z Alicią Keys wykonała przebój „Girl on Fire”. Zaś w 2014 r. porwała publiczność swoim mega-hitem „Anaconda”. Tegoroczny występ na gali VMA poprzedzony został światową trasą koncertową artystki, „The Pinkprint Tour”, na którą bilety wyprzedały się na pniu.

Galę MTV Video Music Awards 2015 poprowadzi Miley Cyrus. Na imprezie oprócz Nicki Minaj wystąpią także Justin Bieber, The Weeknd, Pharrell Williams, Demi Lovato, Macklemore & Ryan Lewis, Tori Kelly, A$AP Rocky oraz Twenty One Pilots. Wkrótce ogłoszeni zostaną również prezenterzy, którzy wręczą zwycięzcom nagrody w poszczególnych kategoriach.
Kultowa statuetka kosmonauty, tzw. „Moonman”, w tym roku nabrała koloru. Wszystko to za sprawą światowej sławy projektanta mody Jeremy’ego Scotta, którego MTV zaprosiło do współpracy. Począwszy na kombinezonie w telewizyjne testowe paski, przez naszyjnik z pacyfką, aż po słynne adidasy projektu Scotta – nowy design statuetki wpisuje się w długą tradycję łączenia przez stację światów muzyki i mody.

Tegoroczna gala “MTV Video Music Awards” emitowana będzie na żywo w stacjach MTV w 160 krajach, swoim zasięgiem obejmując ponad pół miliarda gospodarstw domowych. W Polsce relację z MTV VMA 2015 obejrzeć można będzie w nocy z 30 na 31 sierpnia: