27. sierpień 2015
ŚWIATOWA GWIAZDA MUZYKI POP, JUSTIN BIEBER WRACA NA SCENĘ MTV VIDEO MUSIC AWARDS Z NAJNOWSZYM SINGLEM “WHAT DO YOU MEAN”!

ŚWIATOWA GWIAZDA MUZYKI POP, JUSTIN BIEBER WRACA NA SCENĘ MTV VIDEO MUSIC AWARDS Z NAJNOWSZYM SINGLEM “WHAT DO YOU MEAN”!

Wielokrotny zdobywca platynowej płyty, wokalista i autor tekstów ogłosił, że już w tę niedzielę, podczas MTV VMA 2015 zaprezentuje singiel ze swojej najnowszej, długo wyczekiwanej płyty. Relacja z gali w nocy z 30 na 31 sierpnia, tylko w MTV!

Justin Bieber powraca na scenę MTV VMA po pięciu latach. Ostatni raz wystąpił na tej gali w 2010 roku, z utworami “Baby,” “Somebody to Love” i “U Smile”. Jego nowy singiel “What Do You Mean,” ukaże się 28 sierpnia.

To będzie wieczór pełen emocji. Podczas gali MTV VMA 2015, którą poprowadzi Miley Cyrus, Kanye West dołączy do zaszczytnego grona laureatów nagrody Video Vanguard Award imienia Michaela Jacksona za całokształt twórczości. Na scenie pojawią się zespół The Weeknd, Pharrell, Demi Lovato, Macklemore & Ryan Lewis, Tori Kelly, A$AP Rocky oraz Twenty One Pilots.

W tym roku zmian nie uniknęła kultowa statuetka “Moonman”, wręczana w czasie gali zwycięzcom poszczególnych kategorii. Do współpracy nad odświeżeniem wizerunku kosmonauty MTV zaprosiło światowej sławy projektanta mody, Jeremy’ego Scotta. Począwszy od kombinezonu w telewizyjne testowe paski, przez naszyjnik z pacyfką, aż po słynne adidasy projektu Scotta – nowy design statuetki wpisuje się w długą tradycję łączenia przez MTV światów muzyki i mody. Tegoroczni laureaci zabiorą, zatem do domów wyjątkowe, limitowane wersje „Moonmana” zaprojektowane przez Scotta specjalnie na tegoroczną galę.

Tegoroczna gala “MTV Video Music Awards” emitowana będzie na żywo w stacjach MTV w 160 krajach, swoim zasięgiem obejmując ponad pół miliarda gospodarstw domowych. W Polsce relację z MTV VMA 2015 obejrzeć można będzie w nocy z 30 na 31 sierpnia: