19. sierpień 2015
NICKELODEON POLSKA ZAPRASZA DZIECI NA DWUDNIOWE ŚWIĘTO ZABAWY

NICKELODEON POLSKA ZAPRASZA DZIECI NA DWUDNIOWE ŚWIĘTO ZABAWY

Już po raz trzeci Nickelodeon Polska zachęca dzieci i rodziców do znalezienia równowagi pomiędzy czasem spędzanym przed telewizorem, a zabawą w ramach akcji „Dzień Zabawy z Nickelodeon”! Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 28-29. sierpnia.

Już w piątek 28. sierpnia Nickelodeon wyłączy nadawane programu na 4 godziny (13:00-17:00), wygasi swoją stronę nick.com.pl i zaprosi wszystkie dzieci do szalonej zabawy na świeżym powietrzu. Na stronie nick.com.pl dzieci i rodzice znajdą wiele ciekawych propozycji zabaw i gier zespołowych, idealnych do przetestowania podczas popołudnia na podwórku lub w parku. Następnie o godzinie 17:00 na widzów czekać będzie wyjątkowy film „Rajskie tarapaty”.

Założeniem akcji „Dzień Zabawy z Nickelodeon” jest zachęcenie młodych widzów do wyjścia z domu i ruchu na świeżym powietrzu. Idea ta bliska jest nie tylko Nickelodeon, lecz również Ministrowi Sportu i Turystyki, Adamowi Korolowi, który objął „Dzień Zabawy z Nickelodeon” swoim honorowym patronatem. W Stanach Zjednoczonych jedną z głównych ambasadorek „Day of Play with Nickelodeon” jest Pierwsza Dama. Michelle Obama od początku prezydentury męża postawiła sobie za cel przekonanie młodzieży do zdrowego stylu życia, w związku z czym każdego roku przed Białym Domem organizuje wielki piknik dla młodzieży.

Tegoroczny „Dzień Zabawy” nie ograniczy się tylko do anteny telewizyjnej i internetu. W sobotę 29. sierpnia Nickelodeon zaprosi wszystkie dzieci i rodziców na warszawskie Pole Mokotowskie (na tyłach Biblioteki Narodowej, pomiędzy ulicą Fińską, Ondraszka i Leszową), gdzie pojawi się wyjątkowa, sportowa strefa Nickelodeon. Dzieci będą mogły wziąć tam udział w wielu konkurencjach, a zdobyte w konkurencjach pieczątki, wymienić na nagrody. W programie między innymi: bubble football, pajęczyna z lin, rzut Slime’m do celu, ścianka wspinaczkowa oraz wiele innych. Szczegółowy plan pikniku na: http://www.nick.com.pl/dzienzabawy.

Dodatkowo, na dzieci czeka mnóstwo atrakcji w specjalnie przygotowanych strefach od Partnerów „Dnia Zabawy”:
• strefa Hortex Leon z fotobudką, malowaniem buziek i zabawami sportowymi (rzut do celu, hola-hop i kręcenie postaci z balonów),
• strefa Nestle Nesquik z megapuzzlościanką, tunelem z koszykówką i zabawą „Gdzie jest Królik Quicky”,
• strefa Tomy John Deere z wyścigami zdalnie sterowanych traktorów, rodeo, zabawami w sianie i możliwością posiedzenia za kierownicą prawdziwego traktora.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!