08. maj 2015

IKONY HOLLYWODZKIEGO KINA, KULTOWE DIALOGI, DRESZCZ EMOCJI – DO ZOBACZENIA NA PARAMOUNT CHANNEL HD W CZERWCU

„Shrek 2”

Większość bajek kończy się słowami „żyli długo i szczęśliwie” - „Shrek 2” od nich się zaczyna
i pokazuje, jak wygląda życie po ślubie. Po cudownym miesiącu miodowym Shrek i Fiona postanawiają odwiedzić rodziców księżniczki, którzy nie mieli wcześniej okazji poznać swojego zięcia. Spotkanie okaże się ogromnym zaskoczeniem, bo nieświadomi przekleństwa, które nawiedziło ich córkę i żyjąc w przekonaniu, że poślubiła księcia z bajki, poznają wielkiego ogra, przy którym ich córka ma spędzić całe życie.

Seria filmów „Shrek” to kultowa propozycja dla wszystkich dzieci i dorosłych. Jego zabawne dialogi, nawiązujące do innych baśni, aktualnych wydarzeń społecznych i politycznych oraz osób publicznych, bawią tak samo za każdym razem i są gwarancją udanego wieczoru. Warto wspomnieć, że to
w „Shreku” swoje mistrzostwo w przekładzie tekstu w pełnej krasie pokazał Bartosz Wierzbięta
– tłumacz, autor dialogów filmowych. „Shrek” to także jeden z największych majstersztyków polskiego dubbingu. Dowcipne pogawędki w wykonaniu najwybitniejszych polskich aktorów m.in. Jerzego Stuhra, Zbigniewa Zamachowskiego, Agnieszki Kunikowskiej rozbawią do łez małych i dużych miłośników Zielonego Ogra i jego kompanów.

„Shrek 2”
Shrek 2
Kiedy: 1.06.2015 (poniedziałek), godz. 20:20
(1 godz. 32 min)

„Transformers 3”

Transformers 3 to kontynuacja kultowej serii filmów Michaela Baya opowiadającej o niecodziennych zmaganiach super bohaterów, których pierwowzorem były … zabawki firmy Hasbro. Złe Decepticony planują podbicie planety i ponownie atakują Autoboty. Wówczas Sam Witwicky (Shia LaBeouf) i jego nowa dziewczyna, Carly (Rosie Huntington-Whiteley), przyłączają się do walki. Optimus Prime (Peter Cullen) uważa, że wskrzeszenie starożytnego Transformersa (Leonard Nimoy), niegdyś lidera Autobotów, może doprowadzić do zwycięstwa. Decyzja ta jednak powoduje nieprzewidziane skutki,
a planeta jest zagrożona całkowitym zniszczeniem.

Do ekipy Transformersów w trzeciej odsłonie sagi dołączyli znakomici: John Malkovich, Patrick Dempsey oraz Frances McDormand. To film obowiązkowy do zobaczenia nie tylko dla miłośników przygód robotów z kosmosu, ale dla wszystkich, którzy poszukują wrażeń. Dwa obozy walczą za wszelką cenę, wali się świat, lecą iskry, sypie się gruz, a wszystko to z ogromnym rozmachem
i z pomocą niewiarygodnych efektów specjalnych. „Tranformersi 3” wbijają w fotel!

„Transformers 3”
Transformers: Dark of the Moon
Kiedy: 6.06.2015 (sobota), godz. 22:00
(2 godz. 37 min.)

„Paranormal Activity 2”

Kiedy amerykańska rodzina Reysów przenosi się do nowego domu na południu Kalifornii, nie zdaje sobie sprawy, że to lokum jest już zajęte. Pewnego dnia, po powrocie, nowi mieszkańcy znajdują go
w zupełnej rozsypce - ale bez śladów włamania lub rabunku. Tajemnicze zdarzenie powoduje,
że instalują system monitoringu w celu schwytania sprawców. Prawda, którą odkrywają, jest paraliżująca, a walka z demonami okazuje się bardzo trudna.

Paramount Channel HD zaprasza na ciąg dalszy niewiarygodnych i przerażających historii
o rodzinie Reysów i ich walce ze złymi mocami. 13 czerwca widzowie zobaczą druga część „Paranormal Activity”, tydzień później (20 czerwca) - trzecią.

„Paranormal Activity 2”
Paranormal Activity 2
Kiedy: 13.06.2015 (sobota), godz. 22:00
(1 godz. 31 min.)

„Paranormal Activity 3”

Kontynuacja filmowego fenomenu przerażającej historii rodziny Reysów. Trzecia odsłona filmu zabiera widzów do przeszłości, gdy bohaterki dwóch poprzednich części są jeszcze dziećmi. Widzą one postaci, które dla ich rodziców są jedynie wytworem dziecięcej wyobraźni. Z czasem sytuacja robi się coraz bardziej poważna i ojciec postanawia zamontować w domu kamery, by odkryć źródło dziwnych zachowań córek. To, co zarejestrują obiektywy, przerasta najśmielsze wyobrażenia mieszkańców domu, a rodzina przeżyje horror.

Ostatnia z części serii „Paranormal Activity” to ikona gatunku. Produkcja pobiła rekord oglądalności
w dzień premiery i na stałe zapisała się w kanonie najlepszych filmów grozy. „Paranormal Activity 3” do obejrzenia w czerwcu wyłącznie na Paramount Channel HD.

„Paranormal Activity 3”
Paranormal Activity 3
Kiedy: 20.06.2015 (sobota), godz. 22:00
(1 godz. 24 min.)

„Dziewczyny z kalendarza”

Śmierć męża najlepszej przyjaciółki tak porusza Chris Harper (Helen Mirren), że postanawia uczcić jego pamięć, zbierając pieniądze na funkcjonowanie miejscowego szpitala. Chris zachęca Annie (Julie Walters) i inne przyjaciółki, aby stworzyły niezwykły kalendarz. A niewątpliwie zdumiewający jest widok kobiet w średnim wieku w rozbieranej sesji zdjęciowej. Pomysł kalendarza z nagimi gospodyniami domowymi zyskuje aprobatę mężów nietypowych modelek, a szczególnie pewnego młodego fotografa.

„Dziewczyny z kalendarza” to ciepła, zabawna i mądra opowieść o tym, że nigdy nie jest za późno na poznawanie siebie. Oparta na faktach historia o przebojowych kobietach jest też obrazem niesamowitej kobiecej przyjaźni. Helen Mirren za udział w filmie „Dziewczyny z kalendarza” została wyróżniona nominacją do Złotych Globów w kategorii najlepszej aktorki w komedii lub musicalu.

„Dziewczyny z kalendarza”
Calendar Girls
Kiedy: 27.06.2015 (sobota), godz. 22:00
(1 godz. 48 min.)

Konkurs Paramount Channel HD
Dla wszystkich miłośników kina Paramount Channel HD przygotował konkurs. Mogą oni sprawdzać swoją wiedzę o hollywoodzkiej rozrywce i walczyć o super nagrody w konkursie na antenie radia
RMF FM. Do wygrania jest wyjazd do wytwórni filmowej Paramount Pictures w Hollywood, 42” calowe telewizory i domowe maszyny do popcornu. Konkurs trwa do 22 maja. Szczegółowe informacje i regulamin dostępne są na stronie radia RMF FM http://www.rmf.fm/f/paramount.html.