20. kwiecień 2015
HOLLYWOOD CZEKA NA CIEBIE. RUSZA SPECJALNY FILMOWY KONKURS PARAMOUNT CHANNEL HD I RMF FM

HOLLYWOOD CZEKA NA CIEBIE. RUSZA SPECJALNY FILMOWY KONKURS PARAMOUNT CHANNEL HD I RMF FM

*Od dziś wszyscy miłośnicy hollywoodzkiego kina mogą sprawdzać swoją wiedzę
o hollywoodzkiej rozrywce i walczyć o super nagrody w konkursie kanału Paramount Channel HD i radia RMF FM. Do wygrania jest wyjazd do wytwórni filmowej Paramount Pictures HD w Hollywood, 42” calowe telewizory i domowe maszyny do popcornu. Konkurs potrwa 4 tygodnie. *

Konkurs będzie odbywać się na dwóch platformach – na specjalnej stronie http://www.rmf.fm/f/paramount.html oraz na antenie RMF FM. Począwszy od 20 kwietnia, co tydzień na stronie akcji zamieszczone zostanie pytanie związane z wybranym filmem z ramówki Paramount Channel HD. W każdy piątek, w programie „Lepsza połowa dnia” między godz. 14.00 a 19.00, autorzy dwóch najciekawszych zgłoszeń staną do pojedynku o nagrodę tygodnia. Pytanie finałowe, zadane przez prowadzącego, będzie dotyczyć fabuły, występujących aktorów lub twórców danej produkcji. Słuchacz, który prawidłowo odpowiadając, pierwszy zdobędzie dwa punkty wygra wymarzony zestaw kinomaniaka - 42” calowy telewizor i maszynę do robienia popcornu w domu.
Równolegle do tygodniowych odsłon konkursu, przez cały okres jego trwania, słuchacze mogą zgłaszać swój udział w walce o inną wyjątkową nagrodę, jaką jest wyjazd do wytwórni filmów Paramount Pictures w Hollywood. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: „Dlaczego to Ty powinieneś pojechać do Paramount Pictures?”. W ostatni konkursowy piątek, to jest 22 maja, prowadzący zadzwoni do autorów dwóch najlepszych uzasadnień i zada im pytanie dotyczące wybranego filmu. Słuchacz, który jako pierwszy zdobędzie dwa punkty otrzyma nagrodę główną w postaci wyjazdu do Hollywood dla dwóch osób.
- Polacy to wielbiciele hollywoodzkiego kina – mówi Daniel Reszka, Vice President,
Marketing & Product; Viacom International Media Networks – Organizując konkurs z radiem RMF FM, chcemy spełnić największe marzenie prawdziwego fana hollywoodzkiej rozrywki, czyli umożliwić zwiedzenie studia filmowego Paramount Pictures – obiecuje Reszka.
Szczegółowe informacje i regulamin konkursu dostępne są na stronie radia RMF FM http://www.rmf.fm/f/paramount.html.
W czasie trwania konkursu na antenie kanału Paramount Channel HD na widzów czeka wyjątkowy zestaw filmowych hitów. Znajdą się wśród nich m.in. nominowany do Oskara w 10 kategoriach film „Prawdziwe męstwo” z Jeffem Bridgesem i Mattem Damonem, film „Cwaniak” z nominowanym do Oscara za rolę alfonsa Morganem Freemanem, czy propozycja dla całej rodziny „Kung Fu Panda 2”.