11. marzec 2015
NAJWIĘKSZE GWIAZDY Z HOLLYWOOD TYLKO NA ANTENIE PARAMOUNT CHANNEL HD

NAJWIĘKSZE GWIAZDY Z HOLLYWOOD TYLKO NA ANTENIE PARAMOUNT CHANNEL HD

Już od 19 marca na antenie Paramount Channel widzowie będą mieć stały dostęp do najlepszych hollywoodzkich produkcji. Stacja zaprezentuje starannie wyselekcjonowane największe hity amerykańskiej kinematografii.

W wiosennej ofercie Paramount Channel HD pojawią się starannie wybrane filmy ze studia filmowego Paramount Pictures i wybranych największych wytwórni filmowych. Każdy fan dobrego hollywoodzkiego kina znajdzie wśród nich coś dla siebie – od horroru, przez kino akcji, aż po filmy dla młodszej części widowni. W pierwszych dniach na antenie Paramount Channel HD pojawią się między innymi „Wyspa tajemnic”, „Poznaj naszą rodzinkę”, „Zoolander”, „W chmurach”, „Jackass 3”, „Watchmen. Straznicy”, „Prawdziwe męstwo” oraz „Star Trek” i „Star Trek II: Gniew Khana”. Młodszych widzów z pewnością zainteresują takie pozycje jak „Kung Fu Panda 2”, „Megamocny 2”, „Rango” i „Jak wytresować smoka”.
Poniżej prezentujemy wybrane hity z Fabryki Snów do zobaczenia w Paramount Channel HD.

„Jak wytresować smoka”
How to train your dragon
Kiedy: 19.03.2015 (czwartek), godz. 19:55
(1 godz. 38 min)
Czkawka jest wikińskim nastolatkiem z wyspy Berk, gdzie walki ze smokami są sposobem na życie. Jego nietypowe poglądy i dziwne poczucie humoru czynią go odmieńcem, pomimo faktu, że jego ojciec jest szefem klanu. Gdy trafia do szkoły walki ze smokami, stara się za wszelką cenę zachowywać jak prawdziwy Wiking. Gdy jednak poznaje rannego smoka, z którym nawiązuje niesamowitą emocjonalną relację, ma szansę zmienić przyszłość swojego ludu. Ciepła, wzruszająca opowieść o wrażliwym chłopcu, niesie ze sobą przesłanie, że to nie tężyzna fizyczna stanowi siłę człowieka, a jego serce i intelekt. W polskiej wersji językowej „Jak wytresować smoka” w główne role wcielają się Mateusz Damięcki i Julia Kamińska.


“W chmurach”
Up in the Air
Kiedy: 20.03.2015 (piątek), godz. 19:45
(1 godz. 49 min)
Ryan Bingham (George Clooney) jest pracownikiem wielkiej korporacji - specjalistą zajmującym się zwalnianiem pracowników innych firm. Jest przekonany, że lubi to, co robi. Podróżowanie zajmuje znaczną część jego życia, ale daje poczucie wolności. Podczas jednej z podroży Ryan poznaje Alex (Vera Farmiga), która wydaje się świadomie wybierać identyczny tryb życia. Zafascynowany kobietą zaczyna myśleć o zmianie stylu życia. Czy tak się stanie? Film został nagrodzony Złotym Globem za najlepszy scenariusz.


„Watchmen. Strażnicy”
Watchmen
Kiedy: 21.03.2015 (sobota), godz. 22:00
(2 godz. 43 min.)
Ekranizacja cenionego komiksu "Strażnicy". W 1985 roku, w Ameryce, superbohaterowie są częścią codziennego świata. Gdy jeden z towarzyszy zamaskowanego Rorschacha zostaje zamordowany, odkrywa on spisek mający na celu zabójstwo wszystkich ówczesnych herosów. Gdy połączy on siły z emerytowanym partnerem, trafi na trop intrygi, która dotyczy ich przeszłości i może przynieść katastrofalne skutki dla całego świata. Czy Rorschachowi uda się uniknąć najgorszego?


„Wyspa tajemnic”
Shutter Island
Kiedy: 03.04.2015 (piątek), godz. 22:00
(2 godz. 18 min.)
Tajemnicze zniknięcie jednej z pacjentek sprowadza federalnych szeryfów Tedda Danielsa i Chucka Aulego do szpitala dla obłąkanych przestępców na wyspie w Zatoce Bostońskiej. Wszystko wskazuje na to, że kobieta zniknęła z pilnie strzeżonego pokoju szpitala, w którym działy się już wcześniej niewyjaśnione i dziwne zdarzenia. Wraz z postępem w śledztwie Teddy zdaje sobie sprawę, że będzie musiał pokonać własne słabości, by uratować wyspę. „Wyspa tajemnic” to mistrzowski film Martina Scorsese z niezapomnianą rolą Leonardo DiCaprio.


„Poznaj naszą rodzinkę”
Little Fockers
Kiedy: 04.04.2015 (sobota), godz. 22:00
(1 godz. 38 min)
Po 10 latach małżeństwa i doczekaniu się dwójki dzieci, wydaje się, że Greg Focker (Ben Stiller),
w końcu zdobył uznanie swojego wymagającego teścia, Jacka (Robert De Niro). Jednak fakt, że Greg dorabia w firmie farmaceutycznej, budzi podejrzenia Jacka. W momencie, gdy wszyscy członkowie rodziny spotykają się w z okazji urodzin bliźniaków, Greg musi znaleźć sposób, by udowodnić teściowi, że jest godny tytułu głowy rodziny. „Poznaj naszą rodzinkę” to kolejna odsłona niezwykle popularnej komediowej serii z gwiazdorską obsadą. W rolach głównych wystąpili w niej Robert De Niro, Ben Stiller, Dustin Hofman, Barbara Streisand.

Selekcja najlepszych kinowych hitów prosto z Hollywood do zobaczenia na kanale Paramount Channel HD już od 19 marca 2015.r.

Więcej informacji o Paramount Channel znajdą Państwo na stronie www.paramountchannel.pl