19. luty 2015
PARAMOUNT CHANNEL HD U NAJWIĘKSZYCH OPERATORÓW

PARAMOUNT CHANNEL HD U NAJWIĘKSZYCH OPERATORÓW

Viacom International Media Networks (VIMN) potwierdza listę partnerów, którzy wprowadzą do swojej oferty kanał Paramount Channel HD Polska.

W dniu polskiej premiery, Paramount Channel HD będzie można znaleźć w ofercie takich operatorów telewizji satelitarnej i kablowej jak: Cyfrowy Polsat, nc+, MultiMedia Polska i kilkunastu innych operatorów.
- Wierzymy, że od pierwszych dni emisji Paramount Channel HD przypadnie do gustu polskim widzom, gwarantując unikalną spójność prezentowanych filmów i czystą rozrywkę filmową w amerykańskim stylu – komentuje pomysł na markę Daniel Reszka, Vice President, Marketing & Product; Viacom International Media Networks. - O tym, że zdążył się on spodobać już naszym partnerom biznesowym
– operatorom platform satelitarnych i sieci kablowych - najlepiej świadczyć może fakt, że już na starcie udało się nam zbudować dużą dystrybucję na trudnym i coraz bardziej nasyconym polskim rynku telewizyjnym – dodaje Reszka.
Polska ramówka stacji będzie dostosowana do oczekiwań wymagającego polskiego widza. Na antenie Paramount Channel HD będzie można zobaczyć wyłącznie długometrażowe hollywoodzkie hity filmowe, a wśród nich zarówno kultowe megaprodukcje, jak i najnowsze filmy z Fabryki Snów.
- Włączając Paramount Channel HD każdy widz będzie mógł zaprosić do swojego domu prawdziwe Hollywood, z jego emocjami, magią, spektakularną rozrywką i całą plejadą największych gwiazd amerykańskiego przemysłu filmowego – podkreśla Daniel Reszka.
W ramówce Paramount Channel HD sympatycy dobrego hollywoodzkiego kina znajdą zawsze coś dla siebie, wybierając spośród starannie wyselekcjonowanych filmów ze studia filmowego Paramount Pictures oraz najlepszych produkcji z innych czołowych wytwórni filmowych. Oferta programowa kanału obejmuje szerokie spektrum gatunków filmowych od horroru, przez dramat, kino akcji, aż po kino familijne.
Od dnia premiery kanał nadawany będzie wyłącznie w jakości HD. Za marką Paramount Channel HD stoi jedna z największych wytwórni filmowych – Paramount Pictures, należąca do grupy mediowej Viacom.