14. listopad 2014
Comedy Central i Acer we wspólnym konkursie

Comedy Central i Acer we wspólnym konkursie

W październiku do rodziny Comedy Central dołączył kanał Comedy Central HD. Dla widzów wyraźnie śmieszniejszej rozrywki stacja przygotowała konkurs. Aby wziąć w nim udział należy wejść na stronę http://www.comedycentral.pl/cchdkonkurs i w kreatywny sposób rozwinąć skrót CC HD. Najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone. Do zdobycia są najnowsze laptopy Acer Aspire Switch 10 z odłączanym ekranem full HD. Konkurs trwa od 14 do 28 listopada.

- Główną ideą stacji Comedy Central HD jest hasło „Wyraźniej śmieszne” – wyszliśmy z założenia, że nasze propozycje nie mogą być już zabawniejsze, ale możemy je pokazać w jeszcze lepszej jakości– mówi Daniel Reszka, VP Marketing & Product.

Comedy Central HD od 31. października jest dostępne w ofercie nc+ i Orange. Stacja prezentuje seriale komediowe w HD lub zremasterowane do HD. Obecnie Comedy Central to jeden z najlepiej oglądanych kanałów serialowych dostępnych na platformach kablowo-satelitarnych. W październiku br. udział stacji w oglądalności wyniósł 0,75% w grupie 16-49 i jest wyższy o 17% niż w analogicznym okresie w roku ubiegłym. Ze względu na unikatowe pozycjonowanie i ofertę programową stacja gromadzi przed telewizorami wierne grono fanów najlepszej rozrywki.