02. październik 2014
Najlepszy humor Comedy Central teraz również w jakości HD

Najlepszy humor Comedy Central teraz również w jakości HD

Już 31. października br. do rodziny kanałów Comedy Central i Comedy Central Family dołączy stacja Comedy Central HD. Nowy kanał będzie wersją w jakości HD istniejącego kanału Comedy Central Polska -SD. Od 31. października stacja będzie dostępna w ofercie nc+ i Orange.

- Cieszymy się bardzo, że będziemy mogli pokazać naszym widzom najlepsze seriale komediowe w jakości HD – mówi Daniel Reszka, VP Marketing & Product. - Zdecydowana większość programów znanych z CC została wyprodukowana w HD lub zremasterowana do HD, więc prawie wszystkie programy pojawią się na kanale w wersji native HD, jak np. 18 sezon kultowej animacji „Miasteczko South Park”, która w takiej jakości pokazana zostanie w klika dni po premierze w USA. – dodaje.
Comedy Central to jeden z najlepiej oglądanych kanałów serialowych dostępnych na platformach kablowo-satelitarnych. We wrześniu br. udział stacji w oglądalności wyniósł 0,8% w grupie 16-49. Ze względu na unikatowe pozycjonowanie i ofertę programową stacja gromadzi przed telewizorami wierne grono fanów najlepszej rozrywki.

Wśród jesiennych premier kanału Comedy Central widzowie zobaczą 18. sezon kultowej animacji „South Park” zaledwie 4 dni po premierze w Stanach Zjednoczonych. Na antenie zagoszczą też nowe odcinki takich seriali jak „Jeden gniweny Charlie”, „Mamuśka” czy weekendowe maratony ulubionych serii, takich jak „Teoria wielkiego podrywu”, i „Jak poznałem waszą matkę”. I po raz pierwszy w Polsce w jakości HD, serial „Przyjaciele” zremasterowany do wersji HD wprost z taśmy filmowej.

Druga stacja z tej grupy, czyli Comedy Central Family, jest skierowana do widzów w wieku 16-49, ale szczególnie doceniają ją panie w wieku od 18 do 34 lat, mieszkanki miast. Kanał zyskał dużą popularność wśród żeńskiej części widowni dzięki takim hitom, jak „Seks w wielkim mieście”, „On, ona i dzieciaki”, czy „Dharma i Greg”. Jesienią widzowie zobaczą tu także premierowe odcinki „Rozpalić Cleveland 5” oraz komediowy serial „Inni mają lepiej”.