26. sierpień 2014
Jesienne premiery na kanałach Viacom International Media Networks

Jesienne premiery na kanałach Viacom International Media Networks

Jesienne propozycje programowe stacji z portfolio Viacom International Media Networks to kolejna porcja rozrywki w najlepszym wydaniu. Widzowie MTV Polska zobaczą nowy serial „Faking it”, a fani programu „U Kardashianów” będą śledzić dalsze losy najsławniejszej celebrytki świata i jej ekscentrycznej rodziny na antenie VIVA Polska. Dla swoich widzów stacja Comedy Central Polska przygotowała wielką atrakcję - zaledwie 4 dni po premierze w Stanach Zjednoczonych wyemituje najnowszy, 18. Sezon kultowego serialu „South Parku”. Na najmłodszych na antenie Nickelodeon Polska czekają dwa nowe seriale - „Oggy i Karaluchy” oraz „Piekaczki”.

We wrześniu MTV Polska wyemituje kolejną porcję programów zaangażowanych w prawdziwe problemy swoich widzów. Nowy serial „Faking it” pokaże perypetie dwóch przyjaciółek, które omyłkowo wzięte za parę lesbijek, nagle zyskują aprobatę i zainteresowanie rówieśników. Również dwie nowe serie dokumentalne opowiadają o skomplikowanych dylematach uczuciowych u progu dorosłości. „Dziewiczy teren” prezentuje historie młodych ludzi, którzy świadomie chcą podjąć decyzję o rozpoczęciu życia seksualnego, a trzeci sezon serialu „Catfish” demaskuje ludzi, którzy ukrywając się za internetowymi profilami, nawiązują romanse w sieci. Jednak MTV to nie tylko programy, lecz również wielkie wydarzenia muzyczne. Już 9 listopada w Glasgow odbędzie się gala MTV EMA 2014, którą poprzedzi wielkie MTV EMA PRE PARTY w Warszawie.

Jesienią na antenie VIVA POLSKA królować będą programy reality show. Widzowie będą mogli podglądać prywatne życie Kim Kardashian i jej rodziny w 7 i 8 sezonie „U Kardashianów” oraz śledzić przemianę ostrych dziewczyn w młode damy w programie „Tipsy, lakier i łzy”. W 4 sezonie reality show „Piękna i kujon” widzowie przekonają się czy atrakcyjna blondynka może stać się geniuszem, a nieśmiały dziwak przystojnym mężczyzną.

Na wrzesień stacja Comedy Central przygotowała prawdziwą gratkę dla wielbicieli „South Parku”, którzy obejrzą pierwszy odcinek 18 serii animacji zaledwie 4 dni po premierze w Stanach Zjednoczonych. Na widzów czekają również nowe odcinki „Jednego gniewnego Charliego” oraz „Dwóch spłukanych dziewczyn”. W oczekiwaniu na premierę najnowszego sezonu „Teorii wielkiego podrywu” fani serialu przypomną sobie początki przygód swoich ulubionych bohaterów, a fani „Przyjaciół” będą mogli obejrzeć wszystkie sezony swojego ulubionego serialu.

Jesienią Nick Jr. stawia na programy, które zdobyły już uznanie najmłodszych, czyli „Tickety Toc” oraz „Zack i Kwak”, natomiast Nickelodeon zaprezentuje dwa zupełnie nowe seriale – „Oggy i Karaluchy” oraz „Piekaczki”. Widzowie zobaczą też nowe odcinki znanych i lubianych serii, takich jak „Dora mała podróżniczka”, „Nawiedzeni”, „Grzmotomocni”, „Zack i Kwak” czy „Hotel 13”. Dodatkowo, specjalnie dla wielbicieli SpongeBoba Kanciastoportego stacja przygotowała specjalne odcinki serialu i maraton ze SpongeBobem.

MTV POLSKA
CATFISH, sezon 3
W trzecim sezonie projektu dokumentalnego poznamy historie osób, które zakochały się w osobach poznanych przez portale społecznościowe oraz celebrytów, których fani posunęli się w swoim uwielbieniu trochę za daleko. Autorzy programu demaskują internetowych kłamców i naciągaczy, jednak to oszukani bohaterowie programu zdecydują, czy zerwać znajomość, czy jednak dać jej drugą szansę.
Premiera: 24 sierpnia, niedziela, godz. 18:15
Emisja: niedziele, godz. 18:15

NASTOLETNIE MATKI 2, sezon 5
„Nastoletnie matki 2” to kontynuacja wątków z głośnego dokumentu MTV „Licealne ciąże”, a jednocześnie rozwinięcie historii czterech bohaterek: Maci, Farrah, Amber i Catelynn. Kamery MTV śledzą losy młodych mam i pokazują, jak naprawdę wygląda życie nastolatek, które same mają dzieci.
Premiera: poniedziałek, 1 września, godz. 20:10
Emisja: poniedziałki, godz. 20:10

FAKING IT
„Faking it” to nowy serial opowiadający o dwóch najbliższych przyjaciółkach – Karmie i Amy, które omyłkowo zostały wzięte za lesbijki. Dzięki temu szybko zyskują akceptację i atencję ze strony innych uczniów. Nie chcąc zmieniać tej sytuacji, postanawiają nie mówić nikomu, jaka jest prawda.
Premiera: niedziela, 7 września, godz. 19:35
Emisja: niedziele, godz. 19:35

DZIEWICZY TEREN
Program dokumentalny, który porusza ważną dla młodych ludzi kwestię podjęcia decyzji o rozpoczęciu współżycia. Każdy odcinek prezentuje inną historię osoby, która w świadomy sposób planuje wejść w dorosłe życie.
Premiera: niedziela, 14 września, godz. 21:00
Emisja: niedziele, godz. 21:00

INNA, sezon 4
W ostatniej klasie na Jennę i jej przyjaciół czekają wyzwania – sekrety wypłyną na światło dzienne, przyjaźnie staną pod znakiem zapytania, a związki zostaną wystawione na próbę. Czas płynie nieubłaganie – Jenna i Matty będą musieli zdecydować, czy to, co ich łączy to przyjaźń czy miłość.
Premiera: niedziela, 28 września, godz. 19:10
Emisja: niedziele, godz. 19:10

VIVA POLSKA
U KARDASHIANÓW, sezon 7 i 8
Siódmy i ósmy sezon reality show „U Kardashianów” („Keeping up with the Kardashians”) pokazuje codzienne życie najsławniejszej celebrytki świata i jej ekscentrycznej rodziny. Już pierwszy sezon show stał się wielkim hitem, a Kim Kardashian szybko została okrzyknięta mianem „Księżniczki tabloidów”. Wszystko dzięki seks-taśmie, która „niechcący” ujrzała światło dzienne. Od kilku lat nie ma dnia, aby na portalach plotkarskich nie pojawił się chociaż jeden artykuł o celebrytce.
Emisja: poniedziałek – piątek, godz. 18:20, soboty, godz. 17:05 (po 3 odcinki), niedziele, godz. 18:05 (po 3 odcinki)

TIPSY, LAKIER I ŁZY, sezon 1
Czy z rozwydrzonych, zepsutych dziewczyn można zrobić grzeczne, ułożone, prawdziwe damy?
W Charm School to możliwe. We wrześniu na kanale VIVA Polska będzie można obejrzeć pierwszy sezon programu, którego prowadzącą jest słynna amerykańska aktorka Mo’Nique. W każdym odcinku uczestniczki staną przed kolejnym zadaniem, po którym jedna z nich odpadnie.
Emisja: poniedziałek – piątek, godz. 17:20, soboty i niedziele, godz. 13:15

PIĘKNA I KUJON, sezon 4
Zespoły złożone z maksymalnie kontrastowych członków – nieatrakcyjnego kujona i pięknej dziewczyny skupionej na swoim wyglądzie – rywalizują w różnorodnych konkurencjach. W każdym odcinku eliminowana jest jedna z par. Okazuje się, że tylko połączenie inteligencji z atrakcyjnym wyglądem może przynieść zwycięstwo.
Emisja: poniedziałek – piątek, godz. 19:10, soboty i niedziele, godz. 15:10 (po dwa odcinki)

KRÓLOWE HARDKORU, sezon 11
Reality show prezentujące perypetie grupy młodych, niegrzecznych imprezowiczek, które mieszkają w luksusowej willi. Wszystkie mają kłopoty z panowaniem nad agresją i wulgarnym językiem. Zdają sobie sprawę z tego, że ich zachowanie utrudnia im życie i niemal całkowicie uniemożliwia budowanie związków i rozwój kariery. Widzowie przekonają się, czy udział w programie zmieni je w prawdziwe damy.
Emisja: poniedziałek – piątek, godz. 22:05, soboty i niedziele, godz. 22:00

COMEDY CENTRAL
SOUTH PARK, sezon 18
Już we wrześniu, zaledwie 4 dni po premierze w Stanach Zjednoczonych swoją premierę w Comedy Central Polska będzie miał najnowszy sezon „South Parku”. Seria urosła do miana kultowej i zdobyła między innymi 5 statuetek Emmy. Bohaterowie animacji, czyli Stan Marsh, Kyle Broflovski, Eric Cartman i Kenny McCormick zamieszkują miasteczko South Park w stanie Kolorado. Widzowie pokochali ten serial głównie za sarkazm, ironię i opisywanie rzeczywistości z dużym przymrużeniem oka.
Premiera: niedziela, 28 września, godz. 22:50
Emisja: niedziele, godz. 22:50

JEDEN GNIEWNY CHARLIE, sezon 4
Na początku czwartego sezonu „Jednego gniewnego Charliego” widzowie byli świadkami dużych zmian – po głośnym odejściu z obsady Selmy Blair, w serialu pojawiła się nowa postać – atrakcyjna pani psycholog, grana przez Laurę Bell Bundy. W kolejnych odcinkach Martin postara się pogodzić Charliego i Jen. Kate jednak zda sobie wtedy sprawę, jak bardzo zależy jej na Goodsonie. Dodatkowo terapeuta dojdzie do wniosku, że sesje skupiają się na małostkowych problemach członków grupy
i postanowi załatwić podopiecznym pracę w stołówce dla bezdomnych.
Emisja: niedziele, godz. 21:00

TEORIA WIELKIEGO PODRYWU, sezon 1
„Teoria wielkiego podrywu” to obecnie jeden z najpopularniejszych seriali komediowych na świecie. Świadczy o tym chociażby jego fanpage na Facebooku, który zgromadził już niemal 32 miliony fanów. Produkcja kolejnych sezonów serialu stanęła pod znakiem zapytania, po tym jak główni aktorzy zaczęli renegocjować warunki finansowe i zażądali aż 1 miliona dolarów za odcinek. Wielbiciele serii odetchnęli z ulgą na wiadomość, że producenci i aktorzy doszli do porozumienia. Produkcja nowego sezonu ruszyła w sierpniu i w oczekiwaniu na jego premierę, fani „Teorii wielkiego podrywu” przypomną sobie początki przygód swoich ulubionych bohaterów. Serial zdobył już ponad 30 prestiżowych nagród, w tym jeden Złoty Glob i 5 statuetek Emmy.
Premiera: poniedziałek, 8 września, godz. 21:05
Emisja: poniedziałek – sobota, godz. 21:00

DWIE SPŁUKANE DZIEWCZYNY, sezon 3
Serial opowiada o dwóch dziewczynach, które przez zbieg okoliczności zaczynają razem pracować
i mieszkać. Mimo początkowej niechęci, bohaterki nawiązują przyjaźń. Max pochodzi z ubogiej rodziny. Z kolei Caroline, urodzona w bogatej dzielnicy Nowego Jorku, jest zmuszona do podjęcia pracy, gdy jej ojciec trafia do więzienia. Bohaterki przeżywają miłosne rozterki i radzą sobie z przeciwnościami losu. Druga część 3. sezonu już we wrześniu na antenie Comedy Central Polska.
Premiera: niedziela, 7 września, godz. 21:30
Emisja: niedziele, godz. 21:30

COMEDY CENTRAL FAMILY
HOŻY DOKTORZY
„Hoży Doktorzy” to medyczna komedia stworzona przez Billa Lawrence’a – współproducenta takich seriali jak „Cougar Town: Miasto kocic” czy „Spin City”. W świecie szpitala Świętego Serca stażysta John J.D Dorian uczy się o medycynie, przyjaźni i życiu. W rolę młodego lekarza wciela się Zach Braff, który dostał za nią nominację do nagrody Emmy. We wrześniu fani serialu będą mogli przeżyć przygody pracowników szpitala jeszcze raz, gdyż na antenę powróci wszystkie dziewięć sezonów.
Premiera: poniedziałek, 22 września, godz. 21:45
Emisja: poniedziałek – piątek, godz. 21:45 (2 odcinki)

PĘPEK ŚWIATA, sezon 4
„Pępek świata” to amerykański sitcom opowiadający o losach małżeństwa – Frankie i Mike’a oraz ich trójki dzieci, Axla, Sue i Bricka. Rodzina zamieszkuje małe miasteczko w Indianie. W czwartym sezonie sportowe stypendium Axla zawiśnie na włosku, a Frankie spróbuje dowiedzieć się od dzieci, kto jest ich ulubionym rodzicem. Nie zabraknie też wezwań do szkolnego terapeuty i prób zaprzyjaźniania się z sąsiadami, które nie zawsze będą udane. Rodzinne przygody już we wrześniu w Comedy Central Family.
Premiera: poniedziałek, 15 września, 20:20
Emisja: od poniedziałku do piątku, godz. 20:20

NICKELODEON
OGGY I KARALUCHY
„Oggy i Karaluchy” to nowy serial animowany przedstawiający zmagania chłopca Oggiego z zamieszkującymi jego dom karaluchami. Nieproszeni lokatorzy płatają figle nie tylko głównemu bohaterowi, ale także jego przyjacielowi Jackowi, który jest mieszkającym po sąsiedzku kotem. Jednak nie tylko karaluchy dokuczają Oggiemu. Jego zmorą jest też pewien mściwy sąsiad, o imieniu Bob.
Premiera: 1 września, poniedziałek, godz. 16:00
Emisja: poniedziałek – piątek, godz. 16:00

PIEKACZKI
Już 29 września na antenie Nickelodeon zadebiutuje animacja „Piekaczki”. Jej bohaterowie to dwie kaczki – najlepsi przyjaciele SwaySway i Buhdeuce, którzy są dostawcami chleba na planecie Pondgea. Wysoki, chudy i neonowo zielony SwaySway umiejętnie, choć nie zawsze rozsądnie, kieruje vanem z napędem rakietowym. Niski i krągły Buhdeuce jest niezdarnym, ale za to lojalnym i entuzjastycznym asystentem.
Premiera: 29 września, poniedziałek, godz. 18:00
Emisja: poniedziałek – piątek, godz. 18:00

HOTEL 13, sezon 2
W drugiej odsłonie przygód szóstki pracowników tajemniczego hotelu, na widzów czekają zmiany.
W rolę Liv – zamiast Julii Schafle – wcieli się Sara Thonig, w roli Jacka również zobaczymy nowego aktora, a ponadto w hotelu pojawi się nowa bohaterka – Zoey. Jakie niezwykłe rzeczy będą dziać się tym razem? Czego jeszcze bohaterowie dowiedzą się o zagadkowym pokoju nr 13? Odpowiedzi na te pytania już we wrześniu w Nickelodeon.
Premiera: 1 września, poniedziałek, godz. 20:25
Emisja: poniedziałek – piątek, 20:25

DORA MAŁA PODRÓŻNICZKA
W nowych odcinkach „Dory małej podróżniczki”, ośmiolatka zabierze małych widzów na kolejne wyprawy. I tym razem sympatyczna bohaterka w ciekawy i przystępny sposób pomoże maluchom zdobyć kolejne, nowe umiejętności, tj. podstawy języka angielskiego, matematyki, a także tańca
i śpiewu.
Premiera: 22 września, poniedziałek, godz. 8:45
Emisja: poniedziałek – piątek, godz. 8:45

SPONGEBLOK
„SpongeBlok” to seria specjalnych odcinków o przygodach Kanciastoportego, które poprzedzą „Maraton ze SpongeBobem”. Widzowie będą mogli wraz z gąbką dalej polować na meduzy czy smażyć kraboburgery. A wszystko to na dnie oceanu. W jakie jeszcze tarapaty wpakuje się SpongeBob Kanciastoporty? Tego fani dowiedzą się w specjalnych odcinkach serialu.
Premiera: 8 września, poniedziałek, godz. 18:30
Emisja: poniedziałek – piątek, godz. 18:30

MARATON ZE SPONGEBOBEM
Dla prawdziwych fanów podwodnej gąbki stacja przygotowała specjalną niespodziankę! Na widzów czekają premierowe odcinki animowanego serialu, już w październiku w Nickelodeon.
Premiera: 4 października, sobota, godz. 12:00

NAWIEDZENI
Specjalnie dla fanów perypetii Michelle i jej córek: Taylor i Frankie – ruszają nowe odcinki serialu „Nawiedzeni”. Poznamy kolejne przygody rodziny, która dzieli swój dom z trójką przesympatycznych duchów.
Premiera: 6 września, sobota, godz. 19:20
Emisja: soboty, godz. 19:20

GRZMOTOMOCNI
Bohaterami serialu są państwo Grzmotomocni: Hank i Barbara oraz ich dzieci – Phoebe, Max, Billy i Nora. Nie jest to jednak zwykła rodzina, jej członkowie mają nadprzyrodzone zdolności, które wykorzystują do naprawiania świata. Fabuła koncentruje się wokół rywalizacji dwójki najstarszych dzieci, czyli Phoebe i Maxa.
Premiera: 6 września, sobota, godz. 19:45
Emisja: soboty, godz. 19:45

ZACK I KWAK
Mieszkańcy magicznej, trójwymiarowej książki powracają. Co tym razem spotka dwójkę najlepszych przyjaciół, pogodnego chłopca o imieniu Zack i ciekawskiej kaczki o imieniu Kwak? Każda strona odkryje przed widzami kolejną przygodę.
Premiera: 15 września, poniedziałek, godz. 10:45
Emisja: poniedziałek – piątek, godz. 10:45

NICK JR.
TICKETY TOC
Tommy i Tallulah to kochająca się para bliźniąt. Ich relacja oparta jest na prawdziwej przyjaźni. Wspólnie idą przez życie, rozwiązują problemy i uczą się zasad pracy zespołowej. Główni bohaterowie cały czas prowadzą walkę z czasem. Każdy odcinek przedstawia przygody dwójki rodzeństwa, których głównym celem jest podtrzymanie pracy swoich zegarków. Perypetie ekranowych bliźniąt pozwalają odbiorcom na zrozumienie pojęcia czasu.
Premiera: 14 września, niedziela, godz. 15:35

ZACK I KWAK
Mieszkańcy magicznej, trójwymiarowej książki powracają. Co tym razem spotka dwójkę najlepszych przyjaciół, pogodnego chłopca o imieniu Zack i ciekawskiej kaczki o imieniu Kwak? Każda strona odkryje przed widzami kolejną przygodę.
Premiera: 15 września, poniedziałek, godz. 16:20

NICKELODEON HD
GRZMOTOMOCNI
Bohaterami serialu są państwo Grzmotomocni: Hank i Barbara oraz ich dzieci – Phoebe, Max, Billy i Nora. Nie jest to jednak zwykła rodzina, jej członkowie mają nadprzyrodzone zdolności, które wykorzystują do naprawiania świata. Fabuła koncentruje się wokół rywalizacji dwójki najstarszych dzieci, czyli Phoebe i Maxa. Najnowsze odcinki od września w Nickelodeon HD.
Premiera: 7 września, niedziela, godz. 19:15

SAM I CAT
Tytułowe bohaterki poznają się, kiedy Sam ratuje Cat z opresji. Pomimo dużych różnic charakteru, szybko nawiązują dobry kontakt i postanawiają zamieszkać razem. Jednak samodzielność nie jest łatwa, więc dziewczyny podejmują pracę opiekunek do dzieci. W pracy czeka je wiele zabawnych perypetii.
Premiera: 21 września, niedziela, godz. 20:05

DORA MAŁA PODRÓŻNICZKA
„Dora mała podróżniczka” to bajka idealna dla maluchów, które dopiero poznają świat. Dora pełni rolę mądrej, starszej siostry i jednocześnie towarzyszki zabaw. Jest miła, zabawna i przyjacielska.
W ciekawy sposób przybliża dzieciom tajniki matematyki, języka polskiego czy angielskiego. To najlepszy wzór do naśladowania - pozwalając dziecku oglądać przygody Dory, rodzice nie muszą się
o nic martwić. Maluchy na pewno nie zetkną się tu z przejawami agresji i przemocy. Bajka ma edukować najmłodszych i utrwalać w nich pozytywne postawy.
Premiera: 5 października, niedziela, godz. 6:15

WOJOWINICZE ŻÓŁWIE NINJA
„Wojownicze Żółwie Ninja” to kultowa animacja, której bohaterami są cztery zmutowane żółwie: Leonardo, Raphael, Michelangelo i Donatello. Drużyna wojowników do perfekcji opanowała wschodnią sztukę walki – ninjutsu. Codziennym przygodom Żółwi towarzyszy 16-letnia April O’Neil. To dzięki tej dziewczynie wojownicy mają możliwość konfrontacji z cudownym, a jednocześnie wrogim światem Nowego Jorku. Żółwie Ninja cały czas muszą stawiać czoła groźnym wrogom, a w wolnym czasie zajadają się przepyszną pizzą. Nowe odcinki już w październiku na antenie Nickelodeon HD.
Premiera: 5 października, niedziela, godz. 18:00