02. czerwiec 2014
MTV wspiera finalistkę X Factor

MTV wspiera finalistkę X Factor

W ostatnią sobotę, 31 maja, odbył się finał X Factor – popularnego w Polsce talent show. Dla jednej z finalistek programu, Marty Bijan, stacja MTV Polska przygotowała nagrodę specjalną, która pomoże młodej piosenkarce w karierze.

Dzięki MTV Polska, Marta nakręci swój pierwszy profesjonalny teledysk, który będzie promowany na antenie stacji. Po zakończeniu finału 17-letnia artystka wyznała, że nagroda od MTV Polska jest dla niej cenniejsza niż wygrana w konkursie.

Klip był dla mnie głównym celem. Przyszłam do programu, żeby pokazać światu moje autorskie kawałki i dla mnie taka nagroda jest dużo cenniejsza niż pieniądze – podkreślała piosenkarka – od początku bardzo mi zależało, żeby nagrać singiel i mieć do niego dobry teledysk. Jestem pewna, że to mi wyjdzie na dobre.

Rok temu nagrodę specjalną MTV Polska otrzymała zwyciężczyni poprzedniej edycji programu X Factor – Klaudia Gawor. Teledysk powstał do debiutanckiego utworu artystki Lekkość życia bez słów. Ponadto, w ramach kampanii #mypolishdream, MTV Polska wyemitowało o niej film.