14. marzec 2014
Rusza kampania reklamowa wspierająca drugi sezon „Miłości na bogato”

Rusza kampania reklamowa wspierająca drugi sezon „Miłości na bogato”

Już w sobotę, 22 marca, na antenie VIVA Polska wyemitowany zostanie pierwszy odcinek drugiego sezonu „Miłości na bogato”. Premierze towarzyszy kampania reklamowa, która startuje 14 marca i potrwa dwa tygodnie.

Szeroko zakrojone działania promocyjne obejmą telewizję, online, outdoor i sieć kin. Hasłem przewodnim kampanii jest „Włącz miłość”.

Pierwszy sezon „Miłości na bogato” wzbudził w widzach niezwykłe emocje. Dlatego w drugiej odsłonie zarówno serialu jak i promujących go materiałów postawiliśmy poruszyć ich umysły i serca równie intensywnie. Do obejrzenia nowego sezonu „Miłości na bogato” zachęcamy, budując kampanię wokół postaci głównych bohaterów i klimatu łączącego miłość z wielkomiejskim stylem życia – komentuje pomysł na kampanię Paweł Kobryński, Marketing Manager VIVA Polska.

Kampania reklamowa w telewizji będzie prowadzona na kanałach własnych VIMN, czyli: VIVA, MTV i Comedy Central. Wspierać ją będą aktywności na stronach www i profilach w mediach społecznościowych stacji. Działania w internecie obejmują formaty: display, rich media oraz video, umieszczone między innymi w serwisach: O2, Wirtualna Polska, Onet, Interia, Gazeta, Pudelek, YouTube, Filmweb, Demotywatory, Kwejk i Player (TVN). Uzupełnieniem kampanii są citylighty zlokalizowane w 8 największych aglomeracjach Polski oraz spoty wyświetlane w sieci kin Cinema City.
Promocji serialu towarzyszy również współpraca z Onet VoD, pierwszy odcinek nowej serii zostanie opublikowany w serwisie zaraz po telewizyjnej premierze i będzie dostępny przez miesiąc dla użytkowników. Fani serialu będą mogli też tam obejrzeć wszystkie odcinki pierwszego sezonu „Miłości na bogato”. Dodatkowo na www.plejada.pl dostępne są materiały zza kulis powstawania nowej serii.

Za koncepcję kampanii odpowiada agencja K2 przy współpracy z działem kreatywnym VIMN, a za planowanie i zakup mediów - dom mediowy Initiative.

Drugą serię „Miłości na bogato” będzie można oglądać na antenie VIVA Polska począwszy od 22 marca, przez kolejnych 10 sobót, o godz. 19.00.