11. marzec 2014
Współpraca Onet i VIACOM

Współpraca Onet i VIACOM

Od dzisiaj przez niemal dwa tygodnie w serwisie plejada.pl fani będą mogli oglądać materiały zza kulis powstawania drugiego sezonu „Miłości na bogato”. Serial startuje 22 marca na antenie VIVA Polska.

Pierwszy odcinek nowej serii zostanie opublikowany na www.vod.pl zaraz po telewizyjnej premierze i będzie dostępny przez miesiąc dla użytkowników. Działania są efektem wspólnej akcji promocyjnej serialu prowadzonej przez VIACOM i Onet. Dodatkowo przez 12 miesięcy oprócz materiałów z planu na www.plejada.pl, w serwisie Onet VoD będą dostępne wszystkie odcinki pierwszego sezonu „Miłości na bogato”.
„Cieszy nas rozwój wspólnej oferty. To kolejny krok po premierze w VoD.pl pierwszego odcinka "Enjoy the view zaledwie 30 min po oficjalnej emisji programu na antenie telewizji VIVA. To też zapowiedź dalszej współpracy, rozwijania bogatej oferty programowej oraz dostarczania atrakcyjnych i nigdzie nie emitowanych treści dla naszych użytkowników” – komentuje Anna Nawrocka - Tełewiak, Rzecznik prasowy Grupy Onet.pl.

Premierowy odcinek serialu, wyemitowany na antenie VIVA Polska 29 sierpnia 2013r. o 19:00 oraz jego powtórki przyniosły w grupie komercyjnej (13-29) SHR na poziomie 1,46. Wszelkie rekordy stacji pobiła oglądalność w internecie. Według danych Omniture, premierowy odcinek na stronie viva-tv.pl obejrzano niemal 1 mln 400 tys. razy. Każdy kolejny odcinek - średnio 365 tys. razy, a wszystkie odcinki uzyskały w sumie prawie 4 mln wyświetleń, wygenerowanych przez 2 mln unikalnych użytkowników.

Pierwszy sezon „Miłości na bogato” wzbudził szczególne zainteresowanie internautów, w związku z tym chcemy w większym zakresie odpowiedzieć na ich potrzeby. Odcinki emitowane na antenie VIVA będą wspomagane dodatkowymi materiałami dostępnymi online, w których z jednej strony rozwijane są wybrane wątki z serialu, a z drugiej pokazywane są kulisy powstawania programu. Wierzymy, że współpraca z Onetem w tym zakresie pozwoli nam na znaczące zwiększenie liczby fanów serialu – mówi Daniel Reszka, Vice President, Programming & Content Comedy & Entertainment Northern Europe.

Drugą serię „Miłości na bogato” będzie można oglądać na antenie VIVA Polska począwszy od 22 marca, przez kolejnych 10 sobót, zawsze o godz. 19.