23. październik 2013
Nowe aplikacje na stronach Comedy Central i VIVA Polska na Facebook’u

Nowe aplikacje na stronach Comedy Central i VIVA Polska na Facebook’u

Strony Comedy Central i VIVA Polska na Facebook’u zostały rozbudowane
o nowe aplikacje promujące jesienne premiery obu stacji.

Na fanpage’u VIVA Polska jest już konkursowa aplikacja „Puk Puk to my - Pokaż swoją gościnność”, a już od 25 października fani Comedy Central będą mogli korzystać z aplikacji przygotowanej z okazji premiery ostatniego sezonu „Jak poznałem waszą matkę”.

Konkurs „Pokaż swoją gościnność” wspiera premierę drugiego sezonu programu „Puk Puk to my”, w którym prowadzący Bilguun „Bil” Ariunbataar sprawdza gościnność Polaków i poznaje uroki odwiedzanych miejscowości. Aby wygrać kolację z Bilem wystarczy zamieścić na Instagramie zdjęcie pokazujące gościnność uczestnika lub gościnne miejsce i podpisać je hashtagiem #pukpuktomy. Użytkownicy mogą głosować na najlepsze zdjęcia w serwisie Instagram, na stronie konkursu i w dedykowanej aplikacji na fanpage’u VIVA Polska do 31 grudnia 2013 roku (głosy się sumują). Galeria zgłoszeń jest dostępna na stronie konkursowej (www.viva-tv.pl/pukpuk) oraz w zakładce na fanpage’u VIVA Polska (www.facebook.com/VIVAPolska/).

Rozwiązanie konkursu nastąpi 7 stycznia 2014 roku, komisja konkursowa wybierze autora najlepszego zdjęcia spośród 10 najlepiej ocenionych zgłoszeń.
Z kolei 25 października rusza aplikacja związana z premierą ostatniego sezonu kultowego już serialu „Jak poznałem waszą matkę” na antenie Comedy Central 27 października 2013 o 22.00. Użytkownicy będą mogli zabawić się generatorem fałszywych newsów prezentowanych przez jednego z bohaterów serialu, Barney’a lub Robin. Twórcy aplikacji przygotowali dla fanów kilkadziesiąt zabawnych podpisów inspirowanych serialem i nie tylko. Wielbiciele serialu będą mieli możliwość opublikowania obrazków na swoich profilach i oznaczania na nich swoich znajomych.

Obie aplikacje przygotowało Leniva Studio, przy „Puk Puk To my – Pokaż swoją gościnność” w kooperacji z Fanpoint.