20. styczeń 2014
Najnowsze reality show z Natalią Siwiec już 9 lutego o godz. 22:00 na antenie VIVA Polska!

Najnowsze reality show z Natalią Siwiec już 9 lutego o godz. 22:00 na antenie VIVA Polska!

Już w niedzielę 9 lutego o godz. 22.00 na kanale VIVA Polska premierę będzie miał pierwszy odcinek najnowszego reality show z Natalią Siwiec „Enjoy the view <3 Natalia”.

Znana dotychczas z kolorowych pism celebrytka pokaże jak wygląda jej prawdziwe życie.
Informacja na temat najnowszego reality show z udziałem Natalii Siwiec elektryzowała opinię publiczną już od jesieni. Trudno się nie zgodzić, że Natalia Siwiec to fenomen ostatnich lat. Choć media wieszczyły rychły koniec, jej kariera rozwija się błyskawicznie, a zainteresowanie opinii publicznej nie słabnie. Przez dwa miesiące kamery rejestrowały codzienne życie Natalii, jej męża Mariusza, przyjaciół i rodziny. W efekcie powstał emocjonujący program prezentujący kulisy życia gwiazdy polskiego show-biznesu.

Za produkcję wykonawczą programu odpowiada Future Gate z firmy producenckiej Michannnel, która w przeszłości zrealizowała m.in. galę Viva Comet, program VIVA Mjuzik Kłizzz, czy koncerty Unplugged Kultu i zespołu Wilki.

Program „Enjoy the view <3 Natalia” będzie promowany na antenie kanałów z portfolio Viacom – VIVA Polska, MTV Polska i Comedy Central – oraz w mediach społecznościowych. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany już w niedzielę 9 lutego o godz. 22.00 na kanale VIVA Polska, a na stronie viva-tv.pl pojawią się dodatkowe materiały zza kulis.

Więcej informacji na:
https://www.facebook.com/EnjoyTheViewLoveNatalia
https://www.facebook.com/VIVAPolska
http://www.viva-tv.pl/