18. luty 2014
Świetne wyniki oglądalności „Enjoy the view <3 Natalia” na antenie oraz w VOD

Świetne wyniki oglądalności „Enjoy the view <3 Natalia” na antenie oraz w VOD

Postać Natalii Siwiec stale elektryzuje widzów i internautów. Drugi odcinek reality show prezentującego prywatne życie celebrytki i jej męża obejrzało na antenie VIVA Polska aż 135 tys. osób w grupie widzów 4+.

Przez cały tydzień premierowy odcinek show dostępny był w Onet VOD, gdzie cieszył się ogromną popularnością - aż 245 tys. streamów. Premierowy odcinek najnowszego reality show z Natalią Siwiec „Enjoy the view <3 Natalia”, który 9 lutego o 22:00 wyemitowała stacja VIVA Polska, obejrzało niemal 65 tys. widzów w grupie powyżej 4 lat i zapewniło stacji średni udział na poziomie 1,607. Drugi odcinek przyciągnął prawie trzykrotnie więcej widzów – aż 135 tys. w grupie widzów powyżej 4 lat!!! Wynik ten zapewnił stacji VIVA Polska udział w grupie powyżej 4 lat na poziomie 1,03%, a w bezpośredniej grupie docelowej stacji, czyli 13-29, aż 4,9%.

Wszyscy, którzy nie zdążyli zobaczyć przygód Natalii na antenie VIVA Polska, mogli je obejrzeć od 9. do 16. lutego za pośrednictwem serwisów Onet VOD - vod.pl oraz ipla.tv. Wyniki oglądalności premierowego odcinka przerosły wszelkie oczekiwania, gdyż w ciągu tygodnia został on odtworzony aż 245 tys. razy.

- Jesteśmy ogromnie podekscytowani tak świetnymi wynikami oglądalności reality show z Natalią Siwiec – mówi Marta Hopfer, PR Manager stacji VIVA Polska. – Wierzyliśmy w ten format, poświęciliśmy mu bardzo dużo atencji i jak widać, widzowie docenili nowy wymiar rozrywki oferowany przez VIVA Polska – dodaje.

Programowi towarzyszy kampania promocyjna na antenie kanałów z portfolio Viacom – VIVA Polska, MTV Polska i Comedy Central, w mediach społecznościowych oraz na platformach vod.pl i ipla.tv. Na stronie ww.viva-tv.pl/ oraz na fanpage’u programu udostępnione są również materiał zza kulis oraz dodatkowe materiały z programu.

Więcej informacji na:
https://www.facebook.com/EnjoyTheViewLoveNatalia
https://www.facebook.com/VIVAPolska
http://www.viva-tv.pl/