16. grudzień 2013
„Miłość na bogato” przed największymi produkcjami

„Miłość na bogato” przed największymi produkcjami

„Miłość na bogato” znalazła się wśród najczęściej komentowanych seriali w internecie – tak wynika z najnowszego raportu agencji Re:buzz dla Wirtualnemedia.pl.

„Miłość na bogato” trafiła na podium zestawienia najczęściej komentowanych seriali w internecie i wyprzedziła produkcje notujące większą oglądalność, wywodzące się z kanałów takich jak TVP, TVN i Polsat. Ponadto produkcja VIVA Polska jest znana widzom stosunkowo od niedawna, w przeciwieństwie do pozostałych seriali w rankingu, które zdążyły zdobyć stałe grono widzów. Seriale prezentowane przez stacje o milionowej widowni wzbudzały znacznie mniejsze zainteresowanie w internecie niż „Miłość na bogato”. Według raportu, w ciągu trzech miesięcy internauci wyrazili na temat serialu 4934 opinii. Wśród osób dyskutujących w internecie o „Miłości na bogato” panowała względna równowaga 52,6% opinii było autorstwa kobiet, a 47,4% mężczyzn.

Wyniki te potwierdzają dużą oglądalność serialu w internecie, która pobiła wszelkie rekordy stacji. Według danych Omniture, premierowy odcinek na stronie viva-tv.pl obejrzano niemal 1 mln 400 tys. razy. Każdy kolejny odcinek obejrzano średnio 365 tys. razy, a wszystkie odcinki uzyskały w sumie prawie 4 mln wyświetleń wygenerowane przez 2 mln unikalnych użytkowników.

Wyniki oglądalności i raport potwierdzają słuszność strategii, którą obraliśmy. Internet jest doskonałym kanałem dotarcia do młodego widza, który coraz częściej poszukuje contentu w tym medium i od razu po obejrzeniu chce podzielić się opinią z innymi ze znajomymi w social media. Dzięki wzbogaceniu naszej strony o materiały dostępne online i zintegrowanie jej z mediami społecznościowymi wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom współczesnego widza – powiedziała Marta Hopfer, PR Manager Comedy & Entertainment w Viacom Internetional Media Networks Polska.

„Miłość na bogato” to 10 odcinkowy serial emitowany w czwartki o 19.30 od 29 sierpnia do 31 października 2013 na antenie VIVA Polska. Na wiosnę 2014 planowana jest premiera drugiego sezonu.