13. styczeń 2014
„Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” podbija Europę

„Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” podbija Europę

Już wkrótce widzowie innych europejskich krajów będą mieli okazję zobaczyć szaloną zabawę w wykonaniu Ekipy z Warszawy. W połowie stycznia stacja MTV pokaże show m.in. w Niemczech, Szwajcarii, Niderlandach i Skandynawii.

Trwają rozmowy w sprawie emisji również w innych krajach. Wysoka oglądalność wszystkich odcinków programu oraz ogromne zaangażowanie widzów utwierdziło stację MTV, że program „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” warto zaprezentować widzom w innych krajach. Dlatego od 13 stycznia 2014 roku program będą mogli obejrzeć widzowie z Niemiec, Szwajcarii, Holandii, Danii, rejonu Flandrii oraz Norwegii, Szwecji i Finlandii.

- Nie spodziewaliśmy się aż takiego zainteresowania programem oraz tak wysokich wyników oglądalności praktycznie każdego odcinka – mówi Jerzy Dzięgielewski, dyrektor programowy MTV Polska. – W historii polskiego MTV nie było jeszcze tak popularnego programu, jak „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy”, dlatego stacje MTV z innych krajów pokażą go swoim widzom. Dotychczas polscy widzowie mieli okazję zajrzeć na angielskie imprezy w „Geordie Shore”, czy walijskie w „The Valleys”. Czas pokazać, jak imprezują młodzi Polacy - dodaje.

W Polsce oglądalność programu „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” przebiła wszelkie oczekiwania. Każdej niedzieli przygody 8 młodych imprezowiczów ogląda średnio 178 tys. osób, a profil programu na FB zgromadził już ponad 191 tys. osób.