06. luty 2014
Wielki finał konkursu MTV Polska i Cyfrowego Polsatu

Wielki finał konkursu MTV Polska i Cyfrowego Polsatu

Już 7 lutego nastąpi uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom wielkiego konkursu Cyfrowego Polsatu i stacji MTV Polska, zorganizowanego z okazji premiery serialu „INNA”.

Zadaniem uczestników było zaprojektowanie kurtki Varsity, autorką zwycięskiego projektu jest Wiktoria z Chorzowa. Jej pracę wybrała sama Margaret. Akcja cieszyła się wielkim zainteresowaniem młodzieży, do konkursu zgłoszonych zostało ponad 2,5 tys. projektów. W ramach zadania konkursowego uczniowie mieli wymyślić i zaproponować model kurtki Varsity przy użyciu aplikacji znajdującej się na stronie internetowej Cyfrowego Polsatu oraz na fanpage’u operatora. Zwyciężczynię, Wiktorię ze szkoły Szkoła Podstawowa nr 29 im. Ignacego Mościckiego w Chorzowie wyłoniło jury pod przewodnictwem popularnej piosenkarki Margaret. W ramach nagrody, cała klasa Wiktorii otrzyma komplet kurtek uszytych według zwycięskiego projektu, a zwyciężczyni dodatkowo plakat z autografem Margaret. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się już w najbliższy piątek o 17:30 w szkole, do której uczęszcza Wiktoria i jej klasa.

Konkurs był elementem działań promocyjnych związanych z premierą kolejnego sezonu serialu „INNA” („Awkward”) na antenie MTV Polska. Serial zadebiutował jesienią 2011 roku i od razu podbił serca fanów. Najnowszy, trzeci sezon popularnej serii opowiada o nowych przygodach Jenny Hamilton, nieco zakompleksionej nastolatki, która w wyniku zbiegu okoliczności staje się najpopularniejszą osobą w szkole.

Kampania wspierająca konkurs, która wystartowała jesienią ubiegłego roku, prowadzona była w Internecie (m in. w serwisach Facebook.com, Wirtualnapolska.pl, Fotka.pl, Kwejk.pl), w mediach wewnętrznych Cyfrowego Polsatu oraz na kanale MTV Polska. Towarzyszyła jej również kampania outdoorowa z wielkoformatowymi reklamami w 20 dużych miastach.

Abonenci Cyfrowego Polsatu znajdą kanał MTV w Pakiecie Familijnym HD na pozycji 56 na liście kanałów platformy. Emisja serialu „INNA” w MTV, w każdą niedzielę o godz. 19:20.