04. listopad 2013
Maja Porczyńska w dziale CDS Viacom International Media Networks

Maja Porczyńska w dziale CDS Viacom International Media Networks

Z początkiem listopada 2013 do zespołu Viacom International Media Networks w Warszawie dołączy Maja Porczyńska, która obejmie stanowisko Account Director w dziale Content Distribution & Sales (CDS).

W ramach swoich obowiązków Maja Porczyńska będzie odpowiadała między innymi za: relacje z wybranymi klientami działu CDS oraz rozwój produktów w Polsce i krajach nadbałtyckich. Będzie również odpowiedzialna za zarządzanie bazami danych związanymi z klientami działu CDS. Osobą, do której będzie raportować, jest Stefan Liebig. Na co dzień będzie ściśle współpracować z Piotrem Urbanowskim, Network Development Director.

Z multimediami Maja Porczyńska związana jest od 2007 roku. W strukturach kontentowych Orange Polska od 2009 roku odpowiadała za strategię programową produkcję, zakupy licencji kanałów sportowych Orange Sport oraz Orange Sport Info. Od roku 2011 w zakres jej obowiązków wchodziła również odpowiedzialność za produkcję i pozyskanie kontentu oraz operacyjne zarządzanie kontentem dla całej Grupy Orange Polska.

Maja ukończyła kierunek Business and Technology na wydziale International Faculty of Engineering Politechniki Łódzkiej. W wolnych chwilach lubi podróżować i jeździć konno.