15. lipiec 2019
 RUSZYŁY ZDJĘCIA DO NOWEGO SEZONU  „WARSAW SHORE – EKIPA Z WARSZAWY”

RUSZYŁY ZDJĘCIA DO NOWEGO SEZONU „WARSAW SHORE – EKIPA Z WARSZAWY”

W jesiennej ramówce MTV Polska nie zabraknie sztandarowej produkcji stacji! Trwają właśnie zdjęcia do nowego sezonu „Warsaw Shore”, w którym udział wezmą uczestnicy znani z poprzednich edycji, m.in. Ania „Mała”, Ewelina i Piotrek.

Emitowane od 2013 r. reality show pokazujące imprezowe życie młodych Polaków wciąż cieszy się ogromnym zainteresowaniem, co przekłada się na świetne wyniki oglądalności. Program zdobył rzeszę wiernych fanów, którzy z ciekawością śledzą losy ulubionych bohaterów również między emisjami kolejnych odcinków.

Z uwagi na tę niesłabnącą popularność stacja MTV Polska zdecydowała się na kontynuację formatu. Trwają właśnie zdjęcia do kolejnej, letniej edycji „Warsaw Shore”, której uczestnicy bawią się w jednej z popularnych nadmorskich miejscowości. W najnowszym sezonie udział biorą: Ania ”Mała”, Ewelina, Ewa i Anastasiya oraz Piotrek „Pedro”, Damian „Stifler”, Kasjusz, Damian „Dzik” oraz Patryk znany jako „Spiker”. Stacja nie zdradza, czy do Ekipy dołączą nowi członkowie.

Premiera programu planowana jest jesienią tego roku. Producentem wykonawczym pozostaje Dragon Head.